Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Battlefield 3 + kod rabatowy na Origin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Battlefield 3 + kod rabatowy na Origin (/Temat-Battlefield-3-kod-rabatowy-na-Origin-67922)



Battlefield 3 + kod rabatowy na Origin - Gittech - 15-04-2013 21:05

1.Nazwa przedmiotu : Klucz do Battlefield 3 i kod rabatowy do sklepu Origin
2.Opis przedmiotu : Mam na sprzedaż klucz Battlefield 3 i kod rabatowy do sklepu Origin. Dostałem go jako zadośćuczynienie ze strony EA. Nie napisali jaki konkretnie jest to kod, ani do jakiego Battlefielda 3 (prawdopodobnie STANDARD bez żadnych dodatków, ale mogę się mylić)
4.Kontakt : PW
5.Cena : 50zł do możliwej negocjacji
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew PKO

Możliwa finalizacja transakcji przez allegro.pl


RE: Battlefield 3 + kod rabatowy na Origin - Hosiek - 15-04-2013 21:07

Myślałem że jak dostajesz od nich prezent to akywują go od razu na twoje kont a nie dają klucze, ja miałem tak samo w przypadku Sim city gdzie mogłem sobie wybrać kilka gier i własnie wybrałem Betefielda 3 Smile


RE: Battlefield 3 + kod rabatowy na Origin - MrHarry2013 - 15-04-2013 21:09

Mmm nice 50 zł może to przedeskutujemy ? Big Grin jestem na tej stronie od niedawna a juz mi sie podoba.


RE: Battlefield 3 + kod rabatowy na Origin - Gittech - 15-04-2013 21:22

(15-04-2013 21:07)Hosiek napisał(a):  Myślałem że jak dostajesz od nich prezent to akywują go od razu na twoje kont a nie dają klucze, ja miałem tak samo w przypadku Sim city gdzie mogłem sobie wybrać kilka gier i własnie wybrałem Betefielda 3 Smile

Jak widac ja mialem inaczej

Cena 50zl jest do negocjacji zaproponuj swoja cene


RE: Battlefield 3 + kod rabatowy na Origin - Gittech - 16-04-2013 14:20

Szybko kupujcie, bo rabat pomału się kończy.

Teraz się dowiedziałem, że jest do końca tego tygodnia.

Cena jest do negocjacji, jestem otwarty na wszystkie propozycje Smile


Battlefield 3 + kod rabatowy na Origin - surfer0700 - 26-06-2013 18:14

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.