Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbiór serwisów oferujących darmowe bitcoiny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Zbiór serwisów oferujących darmowe bitcoiny (/Temat-Zbior-serwisow-oferujacych-darmowe-bitcoiny-67920)



Zbiór serwisów oferujących darmowe bitcoiny - Leithaine - 15-04-2013 20:28

O tym czym jest BTC możecie znaleźć tutaj.

W tym temacie napiszę o innych serwisach oferujących darmowe BTC.
Strony te podzieliłem na 3 podgrupy:



Strony prawie na 100% pewne (otrzymałem z nich wypłatę w ciągu kilku ostatnich dni):


- Bitcoins4me - bitcoiny raz na godzine link

- BitVegas - tylko dla osób posiadających minecraft - co 15 minut możemy dostał 0,5mBTC. Można potem grać nimi w "minecraftowym kasynie". Wypłata od 5mBTC. Referral link cczysty link

- Coinvisitor - strona oferująca BTC za przeglądanie stron - oferują całkiem fajną ilość BTC - udało mi się uzbierać już 0.2mBTC w ciągu chyba 4 czy 5 dni. Referral link Czysty link

- Chat na stronie Bitvisitor - oferuję nagroda za co któryś post. Na chacie trzeba mieć osobne konto link.
Dodatkowo można tu usłyszeć o ciekawych stronach oferujących zarobek i nie tylko. Język tylko angielski i absolutny zakaz spamu.

- Dailybitcoins - strona oferująca BTC co godzinę - wyjściowa ilość to 0.01 mBTC, ale można zdobyć więcej - patrz : comming prizes i FAQ. link



Strony raczej pewne - dużo osób chociażby z chatu na bitvisitor potwierdziło, natomiast sam nie dostałem wypłaty (lub jej nie zauważyłem):

- MinecraftCC - zarabiamy za granie w minecrafta - 0.1uBTC za każdy blok czysty link. Na forum znajdziecie dokłądne instrukcje i regulamin. Potrzebne premium w minecraft (pełna wersja).

- Free BTC - strona oferuję BTC za wykonywanie tasków, oglądanie filmów, tzn Captcha Madness - czyli wpisywanie captchy (bez limitu). Zarabiamy Satoshis - które można wymienić na BTC. referral link czysty link

- easybitco - połączenie BUX i strony z BTC referral link czysty link

- Getfreebitcoins - jak Coinvisitor tylko mniej opłacalnie i mniej pewne - ale jak ktoś chce: referral link czysty link



Ostatnia grupa stron co do których nie wiem czy działają czy nie. Być może nawet dostałem od nich bitcoiny, ciężko to ogarnąć jak korzysta się z wielu stron:

- Coinad - jak wyżej (wypłaty zawieszone do przyszłej środy) referral link czysty link



Jak coś mi się przypomni to dopiszę.
Mam nadzieję, że komuś się przyda. Nie ukrywam, że trochę się napracowałem i byłoby miło jakby poszły rejestracje z reffów.
W razie jakichkolwiek pytań odpowiem.
Jeśli napisałem "link" - oznacza to czysty link (strona nie oferuje programu poleconych/nie chcę z niego korzystać/nie znalazłem go ;P)

Pozdrawiam i życzę wielu Bitcoinów


RE: Zbiór serwisów oferujących darmowe bitcoiny - Leithaine - 21-04-2013 13:38

Lista uaktualniona - pare stron poszło w górę


RE: Zbiór serwisów oferujących darmowe bitcoiny - TwojPsycholog - 21-04-2013 15:43

5mBTC ile to BTC ?


RE: Zbiór serwisów oferujących darmowe bitcoiny - sokisok - 21-04-2013 15:47

(21-04-2013 15:43)TwojPsycholog napisał(a):  5mBTC ile to BTC ?

1 BTC to jakby 1 złotówka
a 5mBTC to jakby (0,005 BTC) 5 groszy

Tak sadze Jerk2


RE: Zbiór serwisów oferujących darmowe bitcoiny - destroo - 21-04-2013 15:50

0,005 Btc


RE: Zbiór serwisów oferujących darmowe bitcoiny - TwojPsycholog - 21-04-2013 15:56

Dobra tylko teraz jak wypłacić BTC z BitVegasa ?


RE: Zbiór serwisów oferujących darmowe bitcoiny - Leithaine - 21-04-2013 21:05

(21-04-2013 15:56)TwojPsycholog napisał(a):  Dobra tylko teraz jak wypłacić BTC z BitVegasa ?

Po uzbieraniu 5mBTC (minimum - 10 zbiórek) wpisujemy /mode - przełącza nas to na tryb real bitcoins czy real money (jakos tak) i wtedy wpisujemy /withdraw 5

Pojawi się link, który musimy kliknąć (najpierw nacisnąć "t" żeby to zrobić). Klikam i naciskamy yes (lub copy to clipboard i wklejamy w przegladarke). No i tam wpisujemy adres i już.