Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake or not fake? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Fake or not fake? (/Temat-Fake-or-not-fake-67918)

Strony: 1 2


Fake or not fake? - adaszet - 15-04-2013 20:16

Witojcie moi drodzy!
Otóż mam do was takie proste, zasadnicze pytanie: czy w większości uploadujecie fake'i, czy może prawdziwe pliki? Bo mam rozumieć, że znajdując niszę (tj. plik bardzo pożądany w sieci, którego dotychczas nie było) sami go nie robicie? Smile Druga kwestia, to jak to wygląda ze ściganiem karnym? Gdyby uparciuch z Malezji, którego duma i honor zostały narażone chciał wobec mnie wytoczyć proces to jest to możliwe? Niby w tym wypadku oszukuję...

Nie wiem, może mnie sumienie ruszyło, ale bardzo prosiłbym o odpowiedzenie na te pytania Big Grin

Pozdrawiam serdecznie!


RE: Fake or not fake? - Roku00 - 15-04-2013 20:20

Nikt nie zglosi się na policję o jakieś 2$ Big Grin a nawet jeśli to co, powie, że chciał ściągnąć hacka do gry?( jesli o hacki chodzi)
"sami go nie robicie?" Robimy, ale jak wcześniej wspomniałeś - fake..;d


RE: Fake or not fake? - rozekrr - 15-04-2013 20:21

Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w temacie ogólnym w dziale także ogólnym, wystarczyło poszukać.


RE: Fake or not fake? - daniel42na - 15-04-2013 20:21

Sprawe o co? Wink o to ze masz link do pliku który się nie otwiera Wink
Nie wiem w jaki sposób jest w stanie udowodnić że sam uploadowałeś ten plik to raz.
Drugi raz że sam świadomie i dobrowolnie wypełnia OFERTE a nie płaci za plik więc to nie jest jako taka sprzedaż.
Trzecią rzeczą jest fakt, że pewnie plik którym się interesował jest sam w sobie "nielegalny" więc wątpie aby ktokolwiek zgłaszał nie działanie hacka czy innego pierdoła.

Mimo wszystko polecam uploadowanie uruchamiających się aplikacji, niekoniecznie funkcjonujących Wink
Dlaczego? aby zachować jakiekolwiek pozory.


RE: Fake or not fake? - sqmany - 15-04-2013 20:22

90% earnerów wstawia faki i nikt nie miał jeszcze za to problemy z prawem Wink


RE: Fake or not fake? - adaszet - 15-04-2013 20:33

Okejj, dzięki panowie, uspokoiliście mnie i moje sumienie Smile Także idę dalej EARNINGOWAĆ!


RE: Fake or not fake? - Max998 - 15-04-2013 20:43

Chyba sam zacznę po tym co przeczytałem wstawiać po parę fejków do tej pory też się bałem o kłopoty i widzicie moje niesamowite zarobki nieco niżej. Big Grin


RE: Fake or not fake? - Madroxx - 15-04-2013 21:11

Więcej obstawiam, że 99% wstawia fak'e jeżeli chodzi o gry.


RE: Fake or not fake? - adaszet - 07-05-2013 17:23

Odgrzeję temat, bo męczy mnie legalność tego procederu Undecided
Znaleźliby się chętni, na zrzucenie się po poradę prawną? Tongue


RE: Fake or not fake? - bolo9797 - 07-05-2013 17:43

Omg......
Jest cos takiego jak google i nic nie kosztuje...