Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! (/Temat-POMAGAM-Zarabiaj-razem-ze-mna-rozekrr-67906)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - Nicktim - 20-04-2013 23:12

(20-04-2013 21:57)Skipi napisał(a):  Najlepsze jest to, że Astro na złość po tym jak zaczeli poleceni odchodzić to utrudnili zmiane mentora Big Grin

Szczerze ? To samo pomyślałem smutny


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - ciamciaj - 21-04-2013 02:14

(20-04-2013 23:12)Nicktim napisał(a):  
(20-04-2013 21:57)Skipi napisał(a):  Najlepsze jest to, że Astro na złość po tym jak zaczeli poleceni odchodzić to utrudnili zmiane mentora Big Grin

Szczerze ? To samo pomyślałem smutny
Nie było to zrobione na pewno dlatego. Chodziło o to, że mnóstwo osób wyznawało idee "Więcej mentorów sobie zgarnę, więcej kasy zarobie" - a w tym wypadku nie zarabiał nikt. Astrocash zezwala na multikonta, więc nie jest najgorzej. Pozdrawiam.


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - dawid1305 - 21-04-2013 15:51

Napisz jeszcze że nie pomagasz osobą na blogger.pl tylko muszą wykupić własny hosting + domene Smile


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - rozekrr - 21-04-2013 15:57

Ty juz to za mnie zrobiles, dzieki Wink

/Jutro wracam i zabieram sie za osoby ktore pisaly na meila.


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - rozekrr - 23-04-2013 13:58

UWAGA! Informuję wszystkich poleconych że od dnia dzisiejszego nie odpowiadam na meile (tylko sprawy mega priorytetowe). Od dziś w życie wchodzi specjalnie stworzone forum dla moich poleconych. Możesz pomyśleć po co to wszystko? A no po to, abym nie pisał mało oryginalnych poradników, oraz każdemu z osoba tego samego. Na forum możecie zadawać identyczne pytania jak przez e-maila, dzięki czemu każdy polecony będzie miał już wgląd do pytań które chciał dopiero zadać.

Mam nadzieję że wszystko zda swoją rolę i usprawni to współpracę między wami a mną.

Ważne! - Forum ma odpowiednie działy dla poleconych, oraz jeden dział dla użytkowników ogólnych. Jeżeli ktoś zechce może tam dyskutować o PPA.

Rangę Polecony dostają tylko i wyłącznie osoby które są w moim panelu AstroCash w tabeli osób które zarobiły już to i owo. Ma to na celu wyeliminowanie osób które zarejestrują się i zechcą udawać mojego poleconego.

Wszystkich aktywnych poleconych, którzy coś już zarobili, proszę o rejestrację na forum podanym nickiem w Astro pod moje konto, do 12h (z przewagi dużo szybciej), wasze konto zostanie aktywowane rangą Polecony.

Link do forum: http://net-kasa.pl

Pozdrawiam!


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - minister1234 - 28-04-2013 20:26

Ciekawy pomysł rozekrr ;] Gz kreatywności !


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - rozekrr - 29-04-2013 06:10

Dzięki, póki co się sprawdza Wink


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - minister1234 - 29-04-2013 11:08

Z wielką chęcią bym zobaczył to forum ale niestety nie jestem refem TonguePJerk


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - CreepyUploader - 22-05-2013 21:14

No więc co mogę napisać....
Na początku praktycznie nic nie zarabiałem ;]
miesiąc pracy i dziś dniówka

Today's Earnings:
$41.76

I ciągle z dnia na dzień coraz więcej... naprawde trzeba być cierpliwym do mnie a rozekrr był ;] super mentor polecam ;d


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - Aroonia93 - 23-05-2013 05:50

bardzo pomógł szczególnie na pocztątku Smile teraz juz z górki.
rezlutaty ? liczby mówią same za siebie Smile

Today's Earnings:
$64.15
Yesterday's Earnings:
$117.95
Month's Earnings:
$812.93