Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! (/Temat-POMAGAM-Zarabiaj-razem-ze-mna-rozekrr-67906)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


[POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - rozekrr - 15-04-2013 16:15

Witajcie, nadszedł ten moment kiedy mogę Wam zaoferować swoją pomoc. W PPA pracuję od stycznia, moja pierwsza wypłata wyniosła ponad 700 zł, marcowa ponad 3.000 zł co zaprezentuję poniżej. Obecnie całkowite zarobki mojego konta wynoszą Total Earnings: $1,817.18 (na dzień dzisiejszy).
-----------------------------------------------------------------
Pomagam tylko i wyłącznie w serwisie AstroCash.org, jeżeli zarabiasz w innym musisz przenieść swoje nisze do w/w serwisu, rejestrując się z mojego refflinku.
-----------------------------------------------------------------
Aby ustrzec się sytuacji podobnych jak u innych, nie przyjmuję masy poleconych. Będę pracował tylko i wyłącznie z osobami które posiadają już funkcjonujący blog, który jest do wypromowania. Proszę więc aby tylko i wyłącznie takie osoby kontaktowały się ze mną.
Z mojej strony oferuję pomoc w dograniu bloga, promocji, doborze nisz, oraz porad jak skutecznie pracować według zdobytych informacji, bez konieczności pisania wielu wiadomości.
-----------------------------------------------------------------
Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą ze mną, zarejestruj się przez ten link http://astrocash.org/ref/2443 oraz napisz na [email protected] (wyłącznie po rejestracji).

/Osoby które pracowały, bądź pracują ze mną wciąż prosiłbym o wyrażenie swojej opinii na temat współpracy ze mną, z góry dzięki Smile

Temat będzie na bieżąco aktualizowany, nowe wypłaty będą wklejane w ten post.


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - sqmany - 15-04-2013 16:21

Zmieć ten niebieski kolorek bo jest oczojebny i ciężko z niego w ogóle coś wyczytać Wink


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - rozekrr - 15-04-2013 16:34

Działam na jasnym stylu i to dlatego. Jednakże kolor zmieniam.


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - Nicktim - 15-04-2013 16:43

Polecam. Wiedza i metody na temat PPA jakimi dysponuje są przydatne i przekładają się na pozycje bloga, zarobki.Co więcej jest bardzo cierpliwy i praktycznie zawsze ma czas.


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - Aroonia93 - 15-04-2013 16:45

jeżeli tak jak wyżej napisał rozekrr masz już swój blog i masz pojęcie o PPA , rozekrr pomoże Ci rozkręcić bloga , oraz go wypromować .
często jest online , udziela szybkich i konkretnych rad bez zbędnego pier*** Smile polecam.


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - daniel42na - 15-04-2013 16:51

(15-04-2013 16:15)rozekrr napisał(a):  Aby ustrzec się sytuacji podobnych jak u innych, nie przyjmuję masy poleconych. Będę pracował tylko i wyłącznie z osobami które posiadają już funkcjonujący blog, który jest do wypromowania. Proszę więc aby tylko i wyłącznie takie osoby kontaktowały się ze mną.
Z mojej strony oferuję pomoc w dograniu bloga, promocji, doborze nisz, oraz porad jak skutecznie pracować według zdobytych informacji, bez konieczności pisania wielu wiadomości.
A nowi i ci którym mentor jest naprawde potrzebny to feLol

Nie no prosze.. po co osobie która ogarnia wszystko mentor(?)
"Ja ci napisze zainstaluj wtyczke seo, pisz długie oryginalne posty i je pinguj, a ty na mnie zarabiaj?"
Mętorswo pełną gębą.impreza

Autorze tematu nie traktuj tego jako atak, tylko jako opinie i mimo wszystko powodzenia.


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - sqmany - 15-04-2013 17:03

To ja mam wtedy pytanie, czy masz jakieś konkretne podpowiedzi dotyczące promowania blogów oprócz tekstów typu "wtedy ty, zainstaluj te wtyczki do wp potem backlinki, pinguj i wstawiaj filmiki na yt" bo jeżeli tylko to masz do zaoferowania to ja podziękuje ;s


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - rozekrr - 15-04-2013 17:17

Danielu, napisałem bloga "funkcjonującego" czyli takiego który jest gotowy do pracy. Wszystkie potrzebne informacje odnośnie jak tworzyć blog znajdują się na forum, i jak sam pewnie wiesz jest ich masa. Także ja nikogo nie pomijam, sam też tak zaczynałem.

sqmany, z YouTube nie współpracuję już w ogóle, także o tej metodzie nawet nie wspominam. Co do backlinków i pingowania, to chyba podstawa. Samo pingowanie pomaga w indexacji nowych wpisów. Przedstawiam metody znane i nie znane, dopracowane bardziej i mniej. Aroonia, może się pochwalić już dzisiejszym zarobkiem 8$ z pisze ze mną dość krótko.

Ja nikogo nie zmuszam do współpracy, jeżeli ktoś zechce to takowa się uda, jeżeli nie to znajdzie sobie kogoś innego.


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - sqmany - 15-04-2013 17:22

Ja bym się nawet przeniósł, ale tak 3 raz zmieniać mentora, ac chyba nie pozwoli xD


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - rozekrr - 15-04-2013 17:36

Zawsze istnieje metoda założenia drugiego konta i przeniesienia nisz, oraz podmiana linków na blogu. Decyzja należy do Ciebie.