Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
czy sztuczny ruch na stronie jest bezpieczny ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: czy sztuczny ruch na stronie jest bezpieczny ? (/Temat-czy-sztuczny-ruch-na-stronie-jest-bezpieczny-67899)



czy sztuczny ruch na stronie jest bezpieczny ? - freecasch - 15-04-2013 13:55

słyszałem że generowanie sztucznego ruchu na stronce jest niedobre ze względu na krótkie przebywanie osób na stronie google bierze za mało atrakcyjną ponieważ użytkownicy wchodzą i zaraz wychodzą.
nie wiem czy to jest prawda ale coś w tym jest.
ale do profitclicking przecież moge dodać url obojętnie jakiej stronki i to by wynikało że można tak niszczyć konkurencje dlatego nie wiem i proszę o opinie


/yazir
ortografia, zaznaczyłem żebyś zapamiętał Smile



RE: czy sztuczny ruch na stronie jest bezpieczny ? - Stworkowaty - 15-04-2013 14:26

Yazir popraw jeszcze "przecierz".

I google chyba nie bierze w ogóle tego pod uwagę, po prostu jakby nie było tego ruchu więc konkurencji nie zniszczysz tak. : )


RE: czy sztuczny ruch na stronie jest bezpieczny ? - miniek9090 - 15-04-2013 14:39

wpuszczanie takiego ruchu na stronki ma sens jak ktoś używa takich hostingów jak hostinger.pl gdzie przy 500 odwiedzinach dziennie stronka pada Big Grin
co do niszczenia konkurencji to nic nie da wpuszczanie ruchu... ani stronki nie wypozycjonujesz ani nie zniszczysz Smile


RE: czy sztuczny ruch na stronie jest bezpieczny ? - freecasch - 15-04-2013 15:11

sory za błędy dyslekcja stwierdzona! czyli taki ruch jest bezpieczny jak zapuszczę na swoją stronkę to nie pogorszy sprawy


RE: czy sztuczny ruch na stronie jest bezpieczny ? - miniek9090 - 15-04-2013 15:17

nie pogorszy ale zarobków nie powiększy . ludzie zwykle nabijaja kase a autosurfach żeby zarobić i nie patrzą co jest na str , chyba że to będzie manual .