Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vimeo i PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Vimeo i PPA (/Temat-Vimeo-i-PPA-67840)



Vimeo i PPA - Damkofr - 14-04-2013 12:07

Witam chciałem się zapytać czy wrzucać filmy na vimeo czy macie sporo z tego serwisu wejść czy ciezko aby ludzie wchodzili z filmikow z tej strony. Bo 8 miesięcy temu wrzucilem 2 filmiki i nie promowalem nic. Po 5 miesiącach 1 filmiki wszedł na 1 stronę Vimeo i mam nawet sporo wejść od 3 miesięcy ale stał bez rezultatu aż 5 miesięcy. Drugi stoi teraz na 2 stronie Vimeo i nie mam chyba wgl wejść ;/ Jak to jest warto wrzucać a jak tak to jakieś wskazówki aby były wejścia.


RE: Vimeo i PPA - Pablo1979 - 14-04-2013 14:00

Co do vimeo to ja już odpuściłem wrzuciłem 1 niszę poleciała w ciągu godziny i ban na konto Smile) drugie konto tak samo Smile


RE: Vimeo i PPA - Damkofr - 14-04-2013 15:29

Okej, a może ktoś inny ma jakieś doświadczenia z vimeo?

Pablo dlatego tak mało jest hacków na vimeo Smile


RE: Vimeo i PPA - Qwik - 14-04-2013 16:01

Można wrzucać przy okazji wrzucania na youtube,zawsze coś może wpaść


RE: Vimeo i PPA - Damkofr - 14-04-2013 16:51

No tak qwik ale masz jakieś wejścia z vimeo?


RE: Vimeo i PPA - clayfer - 14-04-2013 20:16

Vimeo bardzo dobrze było pozycjonowane przez google, bez reklamy na pierwszej stronie. Problem z tym, że teraz coś z Google te filmy zniknęły. Próba utworzenia konta kończy się oflagowaniem z automatu jako spam. Nie wiem czemu.


RE: Vimeo i PPA - Damkofr - 14-04-2013 20:19

ja mam konto wrzucilem hacka ale w wyszukiwarce go nie ma w:/