Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PROŚBA] Studio w Domu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: [PROŚBA] Studio w Domu (/Temat-PROSBA-Studio-w-Domu-67814)



[PROŚBA] Studio w Domu - afghan - 13-04-2013 21:37

Potrzebuje liste produktów do otworzenia swojego studia jest tego trochę i nie chce wywalić kasy w błoto bo coś złego kupie i bedzie problem. Ci co mieli z tym styczność dawajcie linki do tego typu rzeczy.

-Mikrofon (najlepiej pojemnościówka)
-Okablowanie
-Miksery wzmacniacze
-Monitory odsłuchowe

W całości chce się zmieścić do 2000zł W zupełności powinno mi to wystarczyć. Jeżeli o czymś zapomniałem to piszcie dodawajcie propozycje.
Dzięki wielkie
[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=C6YdKCylsjM[/my-youtube]


RE: [PROŚBA] Studio w Domu - Mksuzi - 13-04-2013 23:26

No to powiem ci tak. Z racji tego iż siedzę w temacie, to mogę ci powiedzieć jedno 2000 zł to zbyt mało, aby zakupić full sprzęt dobrej jakości. Dozbieraj około 3 koła, a wtedy będziesz mógł stworzyć amatorskie studio, w którym nagrasz dobrej jakości dźwięk. W innym przypadku uwierz, że szkoda twoich 2000 tysięcy, bo lepiej raz a dobrze kupić, zgrane ze sobą podzespoły, niż kupić gówno i potem dokupować coś co będzie o niebo lepsze niż to co do tej pory posiadałeś.

Bo co ci da dobre mikro, bez porządnego przedwzmacniacza? No dno jakości dźwięku.


RE: [PROŚBA] Studio w Domu - afghan - 14-04-2013 01:50

(13-04-2013 23:26)Mksuzi napisał(a):  No to powiem ci tak. Z racji tego iż siedzę w temacie, to mogę ci powiedzieć jedno 2000 zł to zbyt mało, aby zakupić full sprzęt dobrej jakości. Dozbieraj około 3 koła, a wtedy będziesz mógł stworzyć amatorskie studio, w którym nagrasz dobrej jakości dźwięk. W innym przypadku uwierz, że szkoda twoich 2000 tysięcy, bo lepiej raz a dobrze kupić, zgrane ze sobą podzespoły, niż kupić gówno i potem dokupować coś co będzie o niebo lepsze niż to co do tej pory posiadałeś.

Bo co ci da dobre mikro, bez porządnego przedwzmacniacza? No dno jakości dźwięku.

No w sumie racja to kase uzbieram jeszcze z PPA powinno wystarczyć. Na Czerwiec chce już to odpalić Więc może dasz jakiś pakiet ze sprzętem poczytam trochę o nim i jeżeli sie spodoba to kupuję. Smile