Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]placenie za nagrody!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]placenie za nagrody!!! (/Temat-Rozwiazane-placenie-za-nagrody-6780)

Strony: 1 2


RE: placenie za nagrody!!! - Tidus - 08-05-2010 08:04

(08-05-2010 07:55)masterex2 napisał(a):  
(07-05-2010 22:56)wasik72 napisał(a):  i tak dla mnie juz to nie wazne nie zarabiam nic a chce miec cos za darmo!!

żal mi Cię na prawdę człowieku zastanów się co mówisz bo po twojej wypowiedzi można wywnioskować, że masz max 13 lat...Dają ci za darmo tyle, że cło płacisz np. za takie wii kupujesz za ptzy płacisz 400 zł cła a możesz sprzedać wii za 800 popatrz jaka różnica!Dostałeś coś wartościowego za darmo kiedyś?? Powinieneś się cieszyć, że tylko cło płacisz.. A wgl jak ci się lockerz nie podoba to won na takeagift.pl

Ech.. Moze ta osoba chce miec za darmo . ? Nie wydzieraj sie odrazu tekstami typu "zal mi cie" ... Ja tez wole miec za darmo.. Bym sie cieszyl jak bym takie Wii zlapal no ,ale ..


RE: placenie za nagrody!!! - masterex2 - 08-05-2010 08:27

(08-05-2010 08:04)Tidus napisał(a):  
(08-05-2010 07:55)masterex2 napisał(a):  
(07-05-2010 22:56)wasik72 napisał(a):  i tak dla mnie juz to nie wazne nie zarabiam nic a chce miec cos za darmo!!

żal mi Cię na prawdę człowieku zastanów się co mówisz bo po twojej wypowiedzi można wywnioskować, że masz max 13 lat...Dają ci za darmo tyle, że cło płacisz np. za takie wii kupujesz za ptzy płacisz 400 zł cła a możesz sprzedać wii za 800 popatrz jaka różnica!Dostałeś coś wartościowego za darmo kiedyś?? Powinieneś się cieszyć, że tylko cło płacisz.. A wgl jak ci się lockerz nie podoba to won na takeagift.pl

Ech.. Moze ta osoba chce miec za darmo . ? Nie wydzieraj sie odrazu tekstami typu "zal mi cie" ... Ja tez wole miec za darmo.. Bym sie cieszyl jak bym takie Wii zlapal no ,ale ..

To po co się koleś pulta jak i tak ma praktycznie za darmo i wychodzi do przodu. Wam dogodzić to ja pierd.......


RE: placenie za nagrody!!! - pespe - 08-05-2010 08:58

Właśnie masterex ma racje !! płacicie małe pieniadze za coś co kosztuje 1000 zł i dalej narzekacie... ja i moge 500 zł zapłacic za PS3 bo to i tak dobrze !!


RE: placenie za nagrody!!! - krzych91 - 08-05-2010 08:59

(08-05-2010 08:27)masterex2 napisał(a):  
(08-05-2010 08:04)Tidus napisał(a):  
(08-05-2010 07:55)masterex2 napisał(a):  
(07-05-2010 22:56)wasik72 napisał(a):  i tak dla mnie juz to nie wazne nie zarabiam nic a chce miec cos za darmo!!

żal mi Cię na prawdę człowieku zastanów się co mówisz bo po twojej wypowiedzi można wywnioskować, że masz max 13 lat...Dają ci za darmo tyle, że cło płacisz np. za takie wii kupujesz za ptzy płacisz 400 zł cła a możesz sprzedać wii za 800 popatrz jaka różnica!Dostałeś coś wartościowego za darmo kiedyś?? Powinieneś się cieszyć, że tylko cło płacisz.. A wgl jak ci się lockerz nie podoba to won na takeagift.pl

Ech.. Moze ta osoba chce miec za darmo . ? Nie wydzieraj sie odrazu tekstami typu "zal mi cie" ... Ja tez wole miec za darmo.. Bym sie cieszyl jak bym takie Wii zlapal no ,ale ..

To po co się koleś pulta jak i tak ma praktycznie za darmo i wychodzi do przodu. Wam dogodzić to ja pierd.......

Nie ma na świecie nic za darmo. Im szybciej to pojmiecie, tym lepiej. Pierwsza lekcja życia, szkoda, że dana przez Lockerz. Nie liczcie, że Lockerz szykuje dla każdego z przeszło pół miliona użytkoników Wii, iPody, gry i konsole. No ludzie :/ Lockerz od samego początku miał być swojego rodzaju sklepem, w którym ceny będzie można jedynie obniżać za punkty. Bo chyba nikt nie uzbiera 30k PTZ w rok...

Lockerz to sklep, pogódźcie się z tym. Sklep, ale dobry sklep, bo za "dobre chęci" można obniżyć sobie cenę produktu, który i tak chciało się kupić, więc będzie się bardziej opłacać.

Wiadomo, że każdy woli za darmo niż płacić, ale tak rzeczywistość nie działa.


RE: placenie za nagrody!!! - wasik72 - 08-05-2010 09:10

... dobra czekam na kolejny restock . bo widze napisac tutaj cos to idioci sie pluja


RE: placenie za nagrody!!! - Tidus - 08-05-2010 09:10

Wiem o tym wszystkim ale napisalem ze moze mu chodzi o to xD


RE: placenie za nagrody!!! - BartuS - 08-05-2010 09:16

Nie podoba się to usuń konto... Cieszcie się, że lockerz jest międzynarodowe i chociaż tą gre za Free dostaniecie... Nie rozumiem Was. Daj dłoń, chcą całą ręke.


[Rozwiązane][Rozwiązane]placenie za nagrody!!! - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.