Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kasa z bwin bądź mała pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Kasa z bwin bądź mała pomoc (/Temat-Kasa-z-bwin-badz-mala-pomoc-67792)

Strony: 1 2


Kasa z bwin bądź mała pomoc - Hosiek - 13-04-2013 13:27

Mam 47 Euro na koncie bwin, chce je wypłacić na konto PayPal.
Istnieją dwa sposoby, jeden to taki iż najpiew wpłace 10Euro z paypal na konto bwin aby je zweryfikowac a potem całą kwoty wypłace na konto paypal. do tego potrzebował bym kogoś go pozyczy mi 10 euro na czas transakcji gdyż obecnie nie mam nic na koncie paypal.

Istnieje też opcla wypłaty Ukash, bez weryfikacji, jednak nie wiem czy będzie możliwość wypłaty tego na PP.

Znajdzie sie ktoś kto mi pomoze ? Smile


RE: Kasa z bwin bądź mała pomoc - WazzaP - 13-04-2013 13:39

Wątpie, aby ktoś ci zaufał. Konto nie ma nawet miesiąca, postów też prawie nie masz.


RE: Kasa z bwin bądź mała pomoc - Hosiek - 13-04-2013 13:46

Faktycznie jestem nowy na tym forum ale nie mam zamiaru nikogo oszukiwać, robiłem już transakcje z uzytkownikiem Meloman, no i oczywiscie wszystko bez problemowo Smile

Ps. w ostatecznosci wypłace to na konto ale bedzie szło pewnie z tydzien jak ostatnim razem, a kasa potrzebna bedzie mi jak najszybciej.

//Edit: Nieaktualne.


RE: Kasa z bwin bądź mała pomoc - Kzn - 13-04-2013 14:48

Ew. doładuj konto PayPal kartą kredytowąSmile


RE: Kasa z bwin bądź mała pomoc - maax6 - 13-04-2013 21:46

(13-04-2013 13:27)Hosiek napisał(a):  Mam 47 Euro na koncie bwin, chce je wypłacić na konto PayPal.
Istnieją dwa sposoby, jeden to taki iż najpiew wpłace 10Euro z paypal na konto bwin aby je zweryfikowac a potem całą kwoty wypłace na konto paypal. do tego potrzebował bym kogoś go pozyczy mi 10 euro na czas transakcji gdyż obecnie nie mam nic na koncie paypal.

Istnieje też opcla wypłaty Ukash, bez weryfikacji, jednak nie wiem czy będzie możliwość wypłaty tego na PP.

Znajdzie sie ktoś kto mi pomoze ? Smile

Powie mi ktoś jak to zrobić? Bardzo byłbym wdzięczny. Bo osobiście nie widzę takiej opcji


RE: Kasa z bwin bądź mała pomoc - Hosiek - 14-04-2013 00:45

Co dokłądnie chcesz zrobić ? Jeżeli chcesz aby paysafecard przelać na paypal to najpierw robisz konto bwin, oczywiscie musisz podac poprawne dane oraz wysłac skan dowodu osobistego, kolejnie wpłacasz tam kase paysafecard oraz przelew z paypal, w moim przypadku to 10 Euro, w PLN będzie pewnie 40zł, jak juz wpłacisz z paypala to możesz całą kase na niego wypłacać Smile


RE: Kasa z bwin bądź mała pomoc - badii - 14-04-2013 08:10

O ile mi wiadomo to buki nie maja mozliwosci depozytu przez paypal...
Od zawsze byl MB, przelewy24 i banki Smile


RE: Kasa z bwin bądź mała pomoc - maax6 - 14-04-2013 16:45

Właśnie dlatego się pytałem jak przelać do bwin przez paypal. Bo kolega który założył temat pisał ze to mozliwe. Ja mam kase na PP i pasowalo by mi w ten sposob wplacac do bwina


RE: Kasa z bwin bądź mała pomoc - Hosiek - 14-04-2013 16:50

Jak to jak ?
[Obrazek: 05499467778960080393.png]


RE: Kasa z bwin bądź mała pomoc - maax6 - 14-04-2013 17:32

szajs. Nie mam takiego wyboru. LIPA i niewiem dlaczego


Już wiem. Nawet nie pomyślałem .Wystarczy zmienić mój kraj na chociaż by Niemcy