Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPD i ban na yt. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: PPD i ban na yt. (/Temat-PPD-i-ban-na-yt-67781)

Strony: 1 2


RE: PPD i ban na yt. - Wolfik - 15-04-2013 22:08

(15-04-2013 18:57)noutilus napisał(a):  Zależy też jak wypromujesz tą stronę. Tak, zarabia się całkiem nieźle bo z doświadczenia wiem że ludzie zbijają na miesiąc niezłą sumkę. Sam mam strone pod PPD, wrzucam na EXSite newsy i kilka innych warezów i wyrabiam te 600 stów na miesiąc.

Jak ktoś chętny to mogę zostać jego mentorem. Więcej info w sygnaturze poniżej.

Może się zgłoszę tylko, że ja nie mam nawet pieniędzy na stronę ;D to byś umiał coś doradzić?


RE: PPD i ban na yt. - noutilus - 15-04-2013 23:53

Na początku nie zakładaj strony bo to wymaga dodatkowej wiedzy na tym co chcesz wrzucać. Na początku najlepszymi do nauki i dobrze dochodowymi są warezy - na nich zawsze jest ruch więc pobrania będą zawsze ale czy w dużych ilościach to już zależy od ciebie co będziesz wrzucał.


RE: PPD i ban na yt. - venzer - 17-04-2013 11:11

A wracając do bana na YT promując tam swoje pliki i dodając linki do opisu to nie jest to w żaden sposób banowane.
Od ponad roku mam kilka filmików i nigdy nie zostały usunięte.


RE: PPD i ban na yt. - joseph - 17-04-2013 11:17

(15-04-2013 23:53)noutilus napisał(a):  Na początku nie zakładaj strony bo to wymaga dodatkowej wiedzy na tym co chcesz wrzucać. Na początku najlepszymi do nauki i dobrze dochodowymi są warezy - na nich zawsze jest ruch więc pobrania będą zawsze ale czy w dużych ilościach to już zależy od ciebie co będziesz wrzucał.

Nie ma się żadnych problemów z prawami autorskimi gdy mamy własną stronę?