Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na zarobek dla no-life'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sposób na zarobek dla no-life'a (/Temat-Sposob-na-zarobek-dla-no-life-a-67772)



Sposób na zarobek dla no-life'a - Xevatiz - 12-04-2013 21:51

Witam wszystkich, mam 21 lat i chciałbym jakąś zacząć zarabiać przez neta. Może od razu dodam, że nie zależy mi na jakiś astronomicznych kwotach typu 100zł dziennie, na biedę nie narzekam aczkolwiek jakieś złotóweczki by się przydały. No i tu moje pytanie - co wybrać? Nie wiem, czy klikanie, poleceni etc. to dobry pomysł bo niestety nie posiadam zbyt wielu znajomych, namówiłbym max. kilka - kilkanaście osób. Dodam też, że jestem osobowością w miarę no-life, przeciętnie spędzam codziennie 12-16 godzin przed komputerem, więc w takim razie wybrać surfbary? Mam nadzieję, że chociaż 1-2 doświadczone z zarabianiem w sieci osoby z tego forum coś mi doradzą, bo ja w tej kwestii jestem zupełnie zielony.


RE: Sposób na zarobek dla no-life'a - Gittech - 12-04-2013 22:01

Tylko PPA, moge Ci troche pomóc. Pisz Pw

Jutro sie odezwe, juz pozno Lol


RE: Sposób na zarobek dla no-life'a - Admin - 12-04-2013 22:22

wątków tego typu było sporo, opcja szukaj nie gryzie...


Sposób na zarobek dla no-life'a - Admin - 12-04-2013 22:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.