Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pozycjonowanie za reklame na stronie! czy jest coś takiego? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: pozycjonowanie za reklame na stronie! czy jest coś takiego? (/Temat-pozycjonowanie-za-reklame-na-stronie-czy-jest-cos-takiego-67765)



pozycjonowanie za reklame na stronie! czy jest coś takiego? - freecasch - 12-04-2013 20:31

zastanawia mnie to od jakiegoś czasu.Czy jakaś firma proponuje pozycjonowanie stronki za wstawienie "Baneru,reklamy na stronie'
Niemoge nigdzie tego znależć>
mam na dzieje że ktoś coś wie na ten temat i podpowie mi i innym użytkownikom serwisu http://www.zarabiam.com .


RE: pozycjonowanie za reklame na stronie! czy jest coś takiego? - Nikodemsky - 19-04-2013 01:44

Niestety żadna szanująca się i efektywna firma nie działa w ten sposób. Być może jakiś freelancer-nowicjusz poszedłby na takie coś, jednak generalnie nikt doświadczony nie skorzysta z takiej wymiany.


RE: pozycjonowanie za reklame na stronie! czy jest coś takiego? - MixKosa - 19-04-2013 17:40

Raczej nie ma takiej firmy co by się tym zajmowała.


RE: pozycjonowanie za reklame na stronie! czy jest coś takiego? - Gremquen - 19-04-2013 17:44

A seopilot?
Wstawiasz box wyświetlający reklamy innych stron i zarabiasz pieniądze, które potem możesz wymienić na pozycjonowanie.


RE: pozycjonowanie za reklame na stronie! czy jest coś takiego? - Pawel Szamotulski - 20-04-2013 21:40

A w tym Seopilot trzeba mieć 18 lat?


RE: pozycjonowanie za reklame na stronie! czy jest coś takiego? - Admin - 26-04-2013 22:16

Z tego co się orientuję to nie, ale skoro szukasz takiego rozwiązania to jestem w 100% pewny że seopilotowi nie jesteś w stanie zaproponować nic za co Ci zapłaci. Seopilot jest bardzo wybredny i wybiera tylko bardzo popularne i rzetelnie prowadzone strony które są w sieci od lat, świeże/małe serwisy mają praktycznie zerowe szanse na akceptację.