Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
słyszałem że profitclicking po mału siada czy to,O prawda? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: słyszałem że profitclicking po mału siada czy to,O prawda? (/Temat-slyszalem-ze-profitclicking-po-malu-siada-czy-to-O-prawda-67762)

Strony: 1 2


RE: słyszałem że profitclicking po mału siada czy to,O prawda? - xman - 14-05-2013 18:53

Pozostawiając złośliwości na bok powiem Ci Pawle, że czytałem o JBP zanim w to wszedłem. Widziałem, że ludzie czekają jakiś miesiąc na wypłatę. A ja czekam na wypłatę jakieś 4,5 miesiąca. Pewnie nie odzyskam juz tej kasy. I dlatego napisałem swój post, zeby inni mają świadomosć tego, że jak coś teraz wpłacą do PC to już tego nie odzyskają. Mam prawo napisać kolejny post w tej sprawie, żeby inni widzieli, że dużo jest osób pokrzywdzonych. Więc nie wiem po co się do mnie przyczepiłeś??? No ale ludzie są różni. Niespodobało mi się to, że się przyczepiłeś więc w poprzednim komentarzu nie szczędziłem Ci przykrości.

Pozdrawiam
xman



(10-05-2013 08:15)duzypawel napisał(a):  1. nie jestem Twoim kochanym Pawełkiem - pomyliłeś/aś mnie z jakimś innym swym kompanem-narkomanem Smile
2. jest cały temat o PC, w którym wymieniamy się najświeższymi informacjami na temat tego programu, czyli głównie o wypłatach i skuteczności botów.
3. Twoje spostrzeżenie na temat wypłacalności PC jest tak bardzo na czasie, że na pewno ustrzeżesz w ten sposób wiele istnień Big Grin Problemy z wypłatami z PC zaczęły się już na jesieni 12. Już za czasów JBP były jakieś dziwne akcje z okienkami więc podziwiam Twe zaskoczenie i rozczarowanie, że w styczniu nie chcieli Ci wypłacić. Stwierdzenie 'przestrzegam przed innymi tego typu gównami' też nie wiem co miało na celu. Jak już mówiłem - takie uroki hyipów. Jak ktoś nie chce to może się w to nie bawić i tyle w tym temacie Smile
4. to jest forum. musisz się z tym pogodzić ale każdy - nie tylko Ty - może tu wyrazić swoje zdanie. Więc nie będziesz mi mówić czy mogę zabrać głos czy nie Smile

(09-05-2013 23:39)xman napisał(a):  Pawełku, ale Ty mi nie musisz mówic, takich rzeczy, że nikt mi nie kazał wchodzić i coś inwestować. Takie Twoje komentarze są zbędne. Natomiast mój komentarz do sprawy jest jak najbardziej na miejscu. Przestrzegam innych, żeby w to nie inwestowali. Więc Pawełku mój kochanieńki wrzuć na luz i wciągnij kreskę, przemyśl sprawę i pisz wtedy, gdy masz jakiś konkret do powiedzenia.



RE: słyszałem że profitclicking po mału siada czy to,O prawda? - duzypawel - 15-05-2013 07:31

Nie przyczepiłem się Smile po prostu stwierdziłem, że niepotrzebnie płaczesz, że oszuści i złodzieje nie wypłacają Ci kasy. Trzeba mieć świadomość tego, że prędzej czy później każdy hyip tak kończy a wiedząc o tym, że program, który ma w regulaminie zapis, że dokonuje płatności w 48 h wypłaca w miesiąc nie powinieneś był w niego wchodzić. Ot i cała historia.


RE: słyszałem że profitclicking po mału siada czy to,O prawda? - paolo10 - 15-05-2013 18:41

Yyyy pomału? Ten syf prawie od początku istnienia był niewypłacalny. Zarabiać to się zarabiało ale na JBP, po tej "przemianie" w PC nic dobrego tego wynalazku już nie spotkało.