Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Free] Poradnik jak szukać najlepszych nisz! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Free] Poradnik jak szukać najlepszych nisz! (/Temat-Free-Poradnik-jak-szukac-najlepszych-nisz-67729)



[Free] Poradnik jak szukać najlepszych nisz! - Spamer-pl - 12-04-2013 12:44

Poradnik mojego autorstwa jak szukać najnowszych nisz całkowicie za darmo no prawieRolleyes Poradnik znajduje się na pastebin
http://adf.ly/MoPwt

Zanim zaczniecie jechać po mnie że nie odkryłem Afryki skierowane jest to dla początkujących

Dopisane do Poradnika co by jakiś de*il nie napisał ze to jego
Oświadczam że poradnik został napisany osobiście prze zemnie, nie korzystałem z żadnych innych źródeł do jego napisania. Poradnik dla forum http://zarabiam.com przez osobę zarejestrowaną tam pod nickiem Spamer-pl


RE: [Free] Poradnik jak szukać najlepszych nisz! - Kacpersky12 - 12-04-2013 19:08

Niektóre zdania są niejasno sformułowane przez co niektórym osobom może się wiele poleceń pokrzyżować (choć dużo ich nie ma Smile ) i to może doprowadzić do zniechęcenia kontunuacji czytania Twojej lektury. Tak to wszystko OK Lol


RE: [Free] Poradnik jak szukać najlepszych nisz! - Aroonia93 - 12-04-2013 19:49

tak nie zdobędziesz reffów , jeżeli to było celem utworzenia tego "poradnika" ..


RE: [Free] Poradnik jak szukać najlepszych nisz! - Spamer-pl - 12-04-2013 21:57

(12-04-2013 19:49)Aroonia93 napisał(a):  tak nie zdobędziesz reffów , jeżeli to było celem utworzenia tego "poradnika" ..

Zerknij na to i powiedz mi czy potrzebuje refów (wszyscy dają reflinki więc dałem ja ale i czyste link są choć nie musiałem ich tam wcale umieszczać tylko poukrywać je np. hideref org) jeżeli mało przedstawiłem to mogę zrobić jeszcze kilkanaście scrinów nie zajmuje się niszami a powiem szczerze chciałem ale mentorzy którzy mieli mi pomagać pomogli tylko w założeniu konta z ich reflinków oba konta chciałem sprzedać bo nie zajmuję się już zabawą na YouTube jak mi skasowali konto z koncertami, występami itp. prawa autorskie
[Obrazek: ia511_tedi.png]

Kacpersky12 dzięki za ocenę postaram się to naprawić znaczy poprawić jest to mój 1 poradnik więc dla mnie może się wydawać oczywiste i zrozumiałe przyznaję nie poświęciłem na niego sporo czasu


RE: [Free] Poradnik jak szukać najlepszych nisz! - Pablo1979 - 13-04-2013 14:17

Możesz wrzucić na inną stronę ten link bo pastebin nie działa ?


RE: [Free] Poradnik jak szukać najlepszych nisz! - Kzn - 13-04-2013 14:33

Sciągnąłeś nazwę mojego poradnika to raz.
A po dwa przecież to metoda z YT, którą nawet początkujący zna...


[Free] Poradnik jak szukać najlepszych nisz! - Hybrid1990 - 13-08-2017 22:59

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.