Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nagły dzienny spadek wyświetleń bloga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Nagły dzienny spadek wyświetleń bloga (/Temat-Nagly-dzienny-spadek-wyswietlen-bloga-67651)



Nagły dzienny spadek wyświetleń bloga - 0d0aaiie - 10-04-2013 17:41

Jak wyżej, na moim nowym blogu latwo osiagalem te 80 wyswietlen+ dziennie przez tydzien, a teraz przez pare dni ok. 30+/-. Tutaj pytanie czemu, glownie moje wyswietlenia byly z youtube, czy to mozliwe ze przez naduzycie programu do fejkświetleń na YT 'ukrywaja' moje filmy przed innymi? SexSexSexSexSexSexSexSexSex


RE: Nagły dzienny spadek wyświetleń bloga - daniel42na - 10-04-2013 17:49

Jeśli filmy stoją sprawdź na której stronie są w wyszukiwarce pod Twoją frazą.
Jeśli daleko pokombinuj z tagami.


RE: Nagły dzienny spadek wyświetleń bloga - 0d0aaiie - 10-04-2013 20:56

znaczy one pewnie pod kazda frazą są gdzies daleko za lasami beka ale ludzie jakims trafem na nie trafiali, podejrzewami ze ludzie klikali jakis film o podobnej tematyce i mieli w "sugerowanych" miedzy innymi link do mojego filmu.

Poza tym, nic nie zmienialem gdy 'stracilem' te wyswietlenia wiec mysle ze faktycznie yt wykrylo te programy do nabijania wyswietlen D:


RE: Nagły dzienny spadek wyświetleń bloga - Admin - 10-04-2013 23:20

posiadałeś znikome wyświetlenia więc nie doszukiwałbym się jakichkolwiek przyczyn, 70wyś dziennie to żaden wynik.


RE: Nagły dzienny spadek wyświetleń bloga - Max998 - 11-04-2013 10:19

U mnie potrafiło być nawet 300 wyświetleń dziennie bez konta na YTB itp.
Teraz spadło na blogu do max. 100 dziennie ale przez to, że już bardzo rzadko się tam udzielam.


RE: Nagły dzienny spadek wyświetleń bloga - Aroonia93 - 11-04-2013 10:29

nagły spadek wyświetlen miałbyś gdyby dziennie było 30K UU a nagle 5tys ;p a nie spadek z 70 do 30stu ;D


RE: Nagły dzienny spadek wyświetleń bloga - freecasch - 12-04-2013 17:39

jak jest bot google na moim forum to znaczy że niemam bana od google ?

naczytałem się w necie i boje się wykonywać jakieś ruchy
jaksprawdzić czy maja stronka niema bana filtra ?


RE: Nagły dzienny spadek wyświetleń bloga - rozekrr - 12-04-2013 17:56

Chociażby wpisując w google "site:adres_strony" jeżeli są zaindexowane podstrony to jest ok.

Nie bój się, jeżeli będziesz wszystko robił z głową, nie przyniesie to żadnych mizernych skutków, a wręcz odwrotnie, poprawi to pozycję bloga. Oczywiście wszystko z czasem Wink