Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Licytacja Allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Licytacja Allegro (/Temat-Licytacja-Allegro-67647)



Licytacja Allegro - ari901 - 10-04-2013 17:11

WitamSmile NIgdy wcześniej nie korzystałem z licytacji na allegro.Ogólnie rzadko coś tam kupowałem. Wczoraj postanowiłem zailcytować koszulkę na tej aukcji wpisuje kwotę klikam licytuj, strona się chwile ładuje i pojawia się komunikat ''Twoja oferta została przebita'' ( o 0,5 zł) poźniej znowu zalicytowałem i znowu to samo. Może ktoś wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje. Oczywiście będą reputy 2


RE: Licytacja Allegro - paskur - 10-04-2013 17:13

Przykład, jeśli licytacja zaczyna się od 5zł, X zalicytował 100zł, mimo to cena pokazuje się 5,50.
Użytkownik Y licytuje np. 50zł, wtedy w dalszym ciągu X wygrywa ale za 50,50zł.

Reasumując, ktoś dał więcej niż ty, ale wygrywa aukcje za najniższą możliwą kwotę.


RE: Licytacja Allegro - surfer0700 - 10-04-2013 17:15

To znaczy że ktoś dał już więcej.
Allegro pokazuje ofertę najniższą z licytowanych żeby aukcja miała sens i była ciekawsza.

Przykład:

Bluzka licytacja od 1 złotego

a - dał 10 złotych
- wyświetli się 2 złote
b - dał 5 złotych
- wyświetli się 5,50, bo a dał 10 złotych.
Nadal A prowadzi aukcję.
c - dał 20 złotych
- teraz on ma najlepszą ofertę, a wyświetla się 11 złotych, bo a dał wcześniej 10.

Mam nadzieję że przyzwoicie to wyjaśniłem.
W razie czego pisz.


RE: Licytacja Allegro - Yogii - 10-04-2013 17:19

(10-04-2013 17:13)paskur napisał(a):  Przykład, jeśli licytacja zaczyna się od 5zł, X zalicytował 100zł, mimo to cena pokazuje się 5,50.
Użytkownik Y licytuje np. 50zł, wtedy w dalszym ciągu X wygrywa ale za 50,50zł.

Reasumując, ktoś dał więcej niż ty, ale wygrywa aukcje za najniższą możliwą kwotę.
dokladnie

nic dodac nic ująć

dlatego zawsze warto dać cene swoją maxymalną - tyle ile mozemy maxymalnie za daną rzecz dać zetów


RE: Licytacja Allegro - ari901 - 10-04-2013 17:23

Dziękuje panowie za pomocne odpowiedziSmile