Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
The-Bux.net - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: The-Bux.net (/Temat-The-Bux-net-67637)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: [PŁACI] The-Bux - Prawdopodobnie najlepszy Bux - RosikMPS - 01-01-2014 15:26

Może mi ktoś pomóc w jakiś sposób?
Zarejestrowałem się i po 30 minutach nadal nie otrzymałem linku aktywacyjnego...
Nie wiem czy problemem mogą być duże litery, ponieważ w rejestracji podałem e-mail, RosikMPS, a gdy loguje się na pocztę mam rosikmps. Może ktoś mi poradzić cokolwiek?


RE: [PŁACI] The-Bux - Prawdopodobnie najlepszy Bux - RosikMPS - 02-01-2014 20:29

Problem rozwiązany, mam nowe pytanie. Wie ktoś może kiedy będą ponownie "działać" poleceni? Bo nie jestem pewien czy wykupywać, a nie chce stracić tego co mam na koncie.


RE: [PŁACI] The-Bux - Prawdopodobnie najlepszy Bux - Eminey - 02-01-2014 21:09

(02-01-2014 20:29)RosikMPS napisał(a):  Problem rozwiązany, mam nowe pytanie. Wie ktoś może kiedy będą ponownie "działać" poleceni? Bo nie jestem pewien czy wykupywać, a nie chce stracić tego co mam na koncie.

W the-buxie mozesz kupic poleconych za punkty, ktore otrzymujesz za klikanie reklam.
Musisz je tylko przekonwertowac by trafily na purchase balance.


RE: [PŁACI] The-Bux - Prawdopodobnie najlepszy Bux - RosikMPS - 03-01-2014 14:22

Dziękuję bardzo, ale czy wiesz może czy poleceni w tym momencie klikają, bo zdaje się, że były jakieś problemy techniczne? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Smile


RE: [PŁACI] The-Bux - Prawdopodobnie najlepszy Bux - Workis - 03-01-2014 16:51

Aktualnie nie polecam tego buxa, nie ma naliczen bodajze za RR, co wiecej nie mozna wyplacac.

pozdrawiam


RE: [PŁACI] The-Bux - Prawdopodobnie najlepszy Bux - Eminey - 05-01-2014 16:01

Mi caly czas nalicza.

Fakt, mam tego poleconego juz od dosc dawna, ale jednak Smile


Farsa sa natomiast wyplaty. Nie rozumiem dlaczego limit (550$) nie zostal jeszcze ani razu podniesiony. Poprawy nie widac 4

Mam jakies zle przeczucia, ale na dzis bux jest wyplacalny...


RE: [PŁACI] The-Bux - Prawdopodobnie najlepszy Bux - Workis - 05-01-2014 20:22

Wyplacalny to on juz nie jest, bo tak jak pisalem wyzej wyplaca tylko 2$/osobe. Niby ma sie to zmienic, ale patrzac na reklamy dla mnie to scam.

pozdrawiam


RE: The-Bux.net - duzypawel - 08-01-2014 14:33

jeśli nadal płaci to będzie to robić coraz bardziej wybiórczo.

sami strzelają sobie w kolano pisząc na głównej stronie, że 'ich problemy techniczne spowodowały utratę wielu nowych klikaczy czyli pozbawiło tym samym ich kasę wpływów (z inwestycji w refy chociażby) a to osłabiło ich płynność finansową co za tym idzie wprowadzają obostrzenia w wypłatach i 'PRACUJĄ NAD ROZWIĄZANIEM TEGO PROBLEMU' '

ciekawe jak pracują Smile powprowadzali limity i otwarte bramki do wypłat o określonych godzinach Big Grin zdecydowanie nie polecam programu nowym użytkownikom a tym, którzy mają tam jakieś pieniądze życzę powodzenia w wypłatach aczkolwiek może być ciężko. (mi też zostało tam kilka $ ale już mi się znudziło klikać).


RE: The-Bux.net - Workis - 08-01-2014 18:57

Tworza w ten sposob bledne kolo. I dzialaja tak jak od dlugiego czasu. Generalnie od poczatku nie wierze temu serwisowi do konca, limit wyplat 550$ przy 150 tysiacach uzytkownikow to smiech na sali - zapewnili sobie w ten sposob po prostu wieksze zyski. A obecnie po przegieli - po prostu jest to na dany moment scam, bo wyplata 40$ dziennie to jest zart.
Ja to co mi zostalo przeznaczam po prostu na reklame, nie sadze zeby jakakolwiek wyplata z tego serwisu wyszla. Wink

pozdrawiam


RE: The-Bux.net - woj9928 - 22-01-2014 17:10

wypłacal ktos ostatnio kase z tego serwisu