Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
The-Bux.net - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: The-Bux.net (/Temat-The-Bux-net-67637)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: The-Bux - Prawdopodobnie najlepszy Bux - Workis - 16-04-2013 18:19

Dzieki za rejestracje. Wink
Ref kosztuje 0,199$.
Ile wyciągniesz to tego nie wiem, mam za mało RR, żeby dać Ci wiarygodne źródło średnich.
Przy zwyklym, darmowym koncie wychodze z RR na plus, średnia utrzymuje mi sie ~2,5 gdzie ~2,0 to bilans na zero.
Za 2 tygodnie jak bede miał ich już troche więcej to będe mógł sie z czystym sumieniem wypowiedziec ile mozna zarobic na RR.

pozdrawiam Wink


RE: The-Bux - Prawdopodobnie najlepszy Bux - woj9928 - 16-04-2013 19:06

najlepszy Bux to probux pewny i stabilny tak jak neobux szkoda ze na probuxie niema jeszcze Matomy to by bylo super ja przy 30 ref mam razem z moimi klikami 0.50 $ dzienie a klikam tam dopiero nie cale 2 miesiace


RE: The-Bux - Prawdopodobnie najlepszy Bux - Workis - 16-04-2013 19:35

Nie oceniamy stabilności/pewności/prestiżu/czasu bycia onlina tylko możliwości : tutaj jest ich z tego co kojarze najwięcej. Wink

Swoją drogą probux jest swietny, ale z tego co kojarze - tylko do momentu zakupu golden, na nim juz sie nie zarabia, czyli ogranicza nas limit 200 refów.

pozdrawiam


RE: The-Bux - Prawdopodobnie najlepszy Bux - PooL - 17-04-2013 14:56

(16-04-2013 18:19)Workis napisał(a):  Dzieki za rejestracje. Wink
Ref kosztuje 0,199$.
Ile wyciągniesz to tego nie wiem, mam za mało RR, żeby dać Ci wiarygodne źródło średnich.
Przy zwyklym, darmowym koncie wychodze z RR na plus, średnia utrzymuje mi sie ~2,5 gdzie ~2,0 to bilans na zero.
Za 2 tygodnie jak bede miał ich już troche więcej to będe mógł sie z czystym sumieniem wypowiedziec ile mozna zarobic na RR.

pozdrawiam Wink
Jest to dzienna stawka ? I ile osób na to pracuje ?


RE: The-Bux - Prawdopodobnie najlepszy Bux - Workis - 17-04-2013 15:54

@PooL

2,5 to średnia kliknięć dziennie, 2,0 to bilans na zero, a klik jest warty dla mnie 0,003$, czyli z ejdnego refa jestem 0,0015 na plus dziennie, miesiecznie 5 centów z jednego refa, który kosztuje 19,9 centa.
Ale tak jak pisalem, nie jestem wyznacznikiem pod wzgledem średniej, bo mam ich za malo, zeby moc dac informacje na 100% ile sie na tym zarobi.


Fajnym bonusem jest to, ze za kazdy klik w reklame dostaje sie bonusowe punkty, dziennie po wyklikaniu wszystkich kolo 30 punktow, a za 199 punktow mamy refa, czyli co tydzień darmowy ref, całkiem fajne dla osób, które nie inwestują. Smile

pozdrawiam


RE: The-Bux - Prawdopodobnie najlepszy Bux - Workis - 06-05-2013 20:25

Pare ciekawostek :
-dodali kolejne oferty od innych firm (SuperRewards i AdWorkMedia), czyli mozna na taskach troche wiecej pozarabiac
-zupgradowali konto na Paypalu na to oficjalne, czyli nie zamierzaja raczej zbyt szybko sie zmywac Wink

Przy okazji kolejny dowód wypłaty wrzucam :
[Obrazek: thebux2t.jpg]

pozdrawiam Wink


RE: The-Bux - Prawdopodobnie najlepszy Bux - sideford - 19-05-2013 09:41

Witam,

Ile czasu trzeba czekać na wypłatę i czy realizują w weekendy? Wczoraj wieczorem zrobiłem payout a dzisiaj niedziela i nie wiem czy długo bedę czekał ;p Dodam jeszcze ze logicznie rzecz biorąc to nie oplaca sie wynajmowac reffow bo to jest tak ze albo ty bedziesz do przodu albo portal, czyli jesli oni udostepniaja tych refow to znaczy ze im sie to oplaca a w takim ukladzie uzytkownicy sa w plecy...

Pozdrawiam


RE: The-Bux - Prawdopodobnie najlepszy Bux - Workis - 19-05-2013 21:18

Z oczekiwaniem na wypłate różnie.
Raz czekalem kilkanaście godzin, raz 3 dni, raz ~24 godzin. Mają czas do tygodnia. Wypłate dostaniesz na pewno, o to sie nie martw. Jak spojrzysz na dowody wypłat, to zobacz ze wypłaty robią seriami, np. wszystkie osoby, które wypłacily przez Paypal, następego dnia Payza itd.
Ze względu na minimum wypłaty 3$ mają troche tego do zrobienia, ostatnio w jeden dzień poszło prawie 10k$ do wypłaty, wszystkie wypłaty manualnie, więc sie nie dziwie, ze im to dlugo schodzi. Wink

Co do refów : tak jak wszedzie, i na Probuxie i na Neobuxie i wszedzie gdzie sa do wynajecia RR jest ryzyko bycia w plecy. Z reguly jest tak : na koncie standard - bedziesz w plecy wszędzie. Czytałem opis strategii itd. kogos z The-Bux, co zainwestowal w konto Ultimate, aktualnie 1250 refów i BEP ma na poziomie ~0,7 AVG. Średnia z wszystkich jego dni to ~1,2-1,3, czyli prawie 100% przebicia dzien w dzien.
Zawsze jak serwer startuje, do daje sporą AVG dla osob z kontami Ultimate itd., a dla reszty - troche gorzej. Strategia z RR na The-Buxie w zasadzie niczym sie nie rozni od tej z Neo/Probuxa. Wink


pozdrawiam


RE: The-Bux - Prawdopodobnie najlepszy Bux - pmarek - 19-05-2013 22:28

Wygląda wszystko ładnie pięknie, ale stawki są jak dla mnie podejrzanie wysokie ... Pewnie wypłat instant raczej nie oferują ... ?


RE: The-Bux - Prawdopodobnie najlepszy Bux - Workis - 20-05-2013 00:18

Tak jak pisalem : wypłaty sa manualne, kiedyś były instant, ale pare osob to zaczelo wykorzystywac oszukujac system i poki co nie potrafia tego naprawic.

Ja dostalem z tego serwisu juz 3 wyplaty, jutro leci 4ta. Stawki sa wysokie, oprocz tego szereg kilku serwisow z ofertami, PTSU i pare innych, wiec jest na czym zarabiac dla nas i jest na czym zarabiac dla wlasciciela serwisu. Wink


pozdrawiam