Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dnochar - złodziej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: dnochar - złodziej (/Temat-dnochar-zlodziej-67629)



dnochar - złodziej - Fajka - 10-04-2013 13:35

Wymieniałem użytkownikowi dnochar kasę od jakiegoś czasu. Wszystko było fajnie, miła współpraca, do czasu...
Podesłał mi kilka dolarów i miałem mu wysłać 40 pln na mBank. Niestety przy wykonywaniu przelewu przez telefon wyskoczył mi błąd, więc zrobiłem go drugi raz. Później okazało się, że mój pierwszy przelew jednak wyszedł. i łącznie otrzymał 80 PLN.
Od tego czasu więcej się nie kontaktował. Nie odpisuje na maile, telefony, PW. Typowy cwaniaczek i oszust, złodziej.

Dane złodzieja:
dnochar
[email protected]
GG: 1995768


RE: dnochar - złodziej - Melex - 10-04-2013 13:37

Przeciez Cie nie oklamal, sam zrobiles przelew 2 razy :O


RE: dnochar - złodziej - miniek9090 - 10-04-2013 13:37

jeżeli zapłacił za pierwszy przelew to tylko i wyłącznie Twoja wina... może uznał to jako napiwek Lol
podaj dowody w formie screena wszej rozmowy Smile


RE: dnochar - złodziej - Fajka - 10-04-2013 14:15

Melex ty to naprawdę mnie czasami zadziwiasz. To była ewidentna pomyłka z mojej strony i jeżeli nie byłby złodziejem to by oddał różnicę kwot, w tym wypadku 40 PLN. Czyli jakbym wymieniał z tobą i byś mi wysłał jedno zero więcej przez przypadek na końcu to wg ciebie wszystko jest ok? Jakoś limitless ostatnio jak się pomyliłem odesłał mi różnicę kwot.

Po prostu napisałem, żeby na niego uważać, nie muszę wam nic udowadniać. No ale macie screena. dnochar zapraszam do odkręcenia sytuacji.

[attachment=1714]


RE: dnochar - złodziej - miniek9090 - 10-04-2013 14:23

Kod:
Ostatnia wizyta:04-08-2013 09:35 PM

Czyli nie planuje oddawać kasy.Jedynie co możesz zrobić to czekać spokojnie na kase.. Ty mu tyle wysłałeś ze swojej winy i nawet jakbyś wiedział gdzie mieszka to nic nie możesz zrobić...

ps. task managery tylko ciągną baterie ;p


RE: dnochar - złodziej - Fajka - 10-04-2013 14:26

Ja nie proszę was o radę tylko ostrzegam przed tym użyszkodnikiem...


RE: dnochar - złodziej - Melex - 10-04-2013 14:34

Ale zlodziejem ani oszustem nie jest Smile

po prostu nie ma honoru, jak tyle transakcji przeprowadziliscie i nie oddal.


RE: dnochar - złodziej - daniel42na - 10-04-2013 16:40

W razie jakby delikwent zechciał tu kogokolwiek więcej przewałować
https://www.facebook.com/maorzel

(10-04-2013 14:34)Melex napisał(a):  Ale zlodziejem ani oszustem nie jest Smile
A świstak siedzi..
Jest czy nie jest - nie ma prawa do tych pieniędzy.
Bezpodstawne wzbogacenie się czy tam przywłaszczenie. Nie ma znaczenia, że przelew został wysłany przypadkowo. Nie ma sensu tutaj strzelać formułkami i paragrafami - taka jest prawda i takie jest prawo.