Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prośba O Pomoc Z Yt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Prośba O Pomoc Z Yt (/Temat-Prosba-O-Pomoc-Z-Yt-67628)

Strony: 1 2


Prośba O Pomoc Z Yt - lapribbi - 10-04-2013 13:02

Witam.
Mam takie pytanie bo widziałem był temat o banach YT i stosowałem się do rad dawanych przez was bylo ok kasowali mi tylko konta jak ktoś flagował.
Mogłem to jeszcze znieść ponieważ wiadomo nie śpi konkurencja.
Kupiłem pare kont yt i wczoraj z nich zrobiłem 10 kanałów yt i podkreśle że ciasteczka w Operze usuwałem do każdego logowania do innego konta. Również zmieniałem ip przez cyber ghosta i tak każde konto logowałem z wyczyszczonymi ciasteczkami i zmienionym ip.
Do każdego konta dodawałem tylko po 1 film. Dodam że 2 filmy co dodałem nie mają wcale konkurencji na yt zero filmów z tą niszą. Dziś rano wchodzę wszystkie to konta ban:/
I bym się nie dziwił jak by sflagowali ale jak mowilem 2 nisze mają zero konkurencji weszłem na maila jednego z kont i od yt taką wiadomość otrzymałem
[Obrazek: eiwhayx.jpg]

Dodam że filmy robiłem tak jak zawsze na temat i bez zbędnych dodatkowych wpisów tagów było po ok 8 na film.

Z tej wiadomości wywnioskowałem tak jak by te wszystkie konta były robione z jednego ip czyli ze cyber ghost nie zadziałał.
Proszę poradźcie coś jaki program jest najlepszy do dobrej zmiany ip.

Proszę o jakieś wskazówki . Z góry dzięki za pomoc


RE: Prośba O Pomoc Z Yt - startchips - 10-04-2013 14:09

Najprawdopodobniej dobra nisza i konkurencja dobrze działa, pilnuje się, aby ktoś nowy nie wszedł. Czyli jednym słowem flagują Cię.


RE: Prośba O Pomoc Z Yt - Gittech - 10-04-2013 14:15

Ja ostatnio straciłem wszystkie swoje konta jak leciało Sad

Najwyraźniej YT zrobiło jakieś czyszczenie, ale to pewnie tylko przejściowe..

Niestety teraz u mnie zarobki to 0 (słownie: zero)


RE: Prośba O Pomoc Z Yt - lapribbi - 10-04-2013 15:12

(10-04-2013 14:15)Gittech napisał(a):  Ja ostatnio straciłem wszystkie swoje konta jak leciało Sad

Najwyraźniej YT zrobiło jakieś czyszczenie, ale to pewnie tylko przejściowe..

Niestety teraz u mnie zarobki to 0 (słownie: zero)

Nie martw się też mam zero od razu jak blokną konta


RE: Prośba O Pomoc Z Yt - daniel42na - 10-04-2013 15:22

To za mało.
Musisz czyścić jeszcze tzw. flash cookies, na przykład przy pomocy ccleaner`a
Jednak jeśli jest konkurencja to i to nie pomoże.


RE: Prośba O Pomoc Z Yt - lapribbi - 10-04-2013 15:34

(10-04-2013 15:22)daniel42na napisał(a):  To za mało.
Musisz czyścić jeszcze tzw. flash cookies, na przykład przy pomocy ccleaner`a
Jednak jeśli jest konkurencja to i to nie pomoże.

Teraz szukam nisz co jest zero konkurencji nawet 1 filmu nie ma masz może jakiś dobry program do zmiany ip i darmowy??


RE: Prośba O Pomoc Z Yt - dawid327 - 10-04-2013 15:50

Witam ja też staram się szukać takich nisz znalazłem jedną ale chyba kiepska , co prawda filmików nie ma , może jest parę ale ludzie nie chcą za bardzo pobierać filmik wrzuciłem 7 dni temu i ma zaledwie 800 unikalnych wyświetleń i 0 pobrań :/


RE: Prośba O Pomoc Z Yt - lapribbi - 10-04-2013 15:58

(10-04-2013 15:50)dawid327 napisał(a):  Witam ja też staram się szukać takich nisz znalazłem jedną ale chyba kiepska , co prawda filmików nie ma , może jest parę ale ludzie nie chcą za bardzo pobierać filmik wrzuciłem 7 dni temu i ma zaledwie 800 unikalnych wyświetleń i 0 pobrań :/

Piszesz nie na temat tu chodzi o bany yt więc nie pisz na inne tematy jak nie masz nic do napisania co w temacie


RE: Prośba O Pomoc Z Yt - Devil877 - 13-04-2013 07:31

Jak wy sobie radzicie z banami na YouTube ? ja nie mogę wbić na żadne konto.. :/


RE: Prośba O Pomoc Z Yt - octawius - 13-04-2013 08:55

Jeśli macie stałe IP to nie zmienicie przez CyberGhosta i nie wiem czy przypadkiem w ogóle się da. Smile
A jak wrzucacie 2 raz ten sam filmik na yt to skracajcie go o 1-2 sek. Wink
Ja poradziłem sobie z banami kupnem darmowego internetu aero2 Tongue