Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]"Zgłoś użytkownika" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]"Zgłoś użytkownika" (/Temat-Zamkniety-Zglos-uzytkownika-6762)

Strony: 1 2


[Zamknięty]"Zgłoś użytkownika" - Tidus - 07-05-2010 15:40

Witam , Witam ,witam !
Dziś ponownie przeczytałem regulamin i pomyślałem tak :
Po co są punkty typu nie pisz reflinka .. Ja bym wolał ,żeby był do tego znaczek "zgłoś użytkownika" i w nim dawało by się screen jak dana osoba łamie regulamin . Pomyslalem sobie o tym bo takich punktow jest pare i dużo osób wpisuje te reflinki itd..
Wiem ,że troche pomysł slaby , w regulaminie jest tak to powinno być tak xD
Mówie to dlatego bo często widze osoby które piszą "zarejestrujcie się www.***** , myślę ,że jesteście ze mną . Proszę o uzasadnienie swojego wyboru zdańmi i nie nabijania postów pisząc "NIE OPLACA SIE" . Jeżeli się naprawde nie opłaca to proszę opisać dlaczego..
Dziękuje
Tidus


RE: "Zgłoś użytkownika" - Bolt - 07-05-2010 15:43

nie opłaca się bo myslę że już jest lub może być wprowadzona cenzura na reflinki qdaya, freebiejeebies, takeagift, odlotki itp chajsy. Zgłoś usera jest bez sensu, jest przycisk zgłoś post i w uzasadnieniu piszecie co jest źle lub łamie regulamin. Wtedy moderator może po prostu przenieść temat do kosza i ew zbanować usera. Tyle ode mnie..


RE: "Zgłoś użytkownika" - Tidus - 07-05-2010 15:45

(07-05-2010 15:43)Bolt napisał(a):  nie opłaca się bo myslę że już jest lub może być wprowadzona cenzura na reflinki qdaya, freebiejeebies, takeagift, odlotki itp chajsy. Zgłoś usera jest bez sensu, jest przycisk zgłoś post i w uzasadnieniu piszecie co jest źle lub łamie regulamin. Wtedy moderator może po prostu przenieść temat do kosza i ew zbanować usera. Tyle ode mnie..

A jezeli to jest na sb i nie ma moda


RE: "Zgłoś użytkownika" - Kilol - 07-05-2010 15:55

Popieram zdanie Bolta.Wink Jeśli ktoś zgłasza posty, wątki np. "user używa wulgaryzmów" itp., to któryś z modów
się tym zajmie (Ja np.).Wink


RE: "Zgłoś użytkownika" - szulakaluble - 07-05-2010 15:58

Ogólnie to już opisywałem ten pomysł wcześniej... i opcja jest jak najbardziej potrzebna bo ostatnio pewien użytkownik spamował mi pw żebym coś pobierał. I zamiast zaśmiecać skrzynke adminowi czy modowi lepiej kliknąć guzik zgłoś użytkownika.


RE: "Zgłoś użytkownika" - Sony_st - 07-05-2010 16:02

Tidus napisał(a):A jezeli to jest na sb i nie ma moda

To już na SB jest Wink nie do wszystkich linków, ale do większości.

Co do tematu jestem na Nie.


RE: "Zgłoś użytkownika" - Admin - 07-05-2010 16:07

Na sb wiekszosc refow jest poblokowana.
Co do raportu uzytkownika odpada "raport posta" to to samo moderatorzy wiedza co z tami osobami robic.

Odrzucam.


RE: "Zgłoś użytkownika" - krystian__ - 07-05-2010 17:45

nie ma sensu to,jetem oczywiście na nie...widać że na siłę szukasz super pomysłów, nabijania postów, łapania reputów no ale spoko....


RE: "Zgłoś użytkownika" - Lubelak - 08-05-2010 07:38

mamy super admina ,modów nie ma sensu


RE: "Zgłoś użytkownika" - mi96 - 08-05-2010 09:50

(08-05-2010 07:38)Lubelak napisał(a):  mamy super admina ,modów nie ma sensu

Racja popieram Dodgy