Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ec-barre-kolejny francuski surfbar - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ec-barre-kolejny francuski surfbar (/Temat-Ec-barre-kolejny-francuski-surfbar-67584)



Ec-barre-kolejny francuski surfbar - sirsebek93 - 09-04-2013 09:59

Czysty link: http://www.ecbarre2.net

Link polecający: http://www.ecbarre2.net/?ref=94664 <-zapraszam. dla 5 najaktywniejszych osób co miesiąc refback 50%

Wersje językowe: Francuzka

Surfa ściągamy z zakładki "télécharger la barre" (po lewej stronie)

Punkty: 60 / godzina

Dodatkowo na stronie w zakładce "clics rémunérés" kliki punktowane od 2 do 8 punktów.

Podczas pracy w oknie surfbara wyświetlają się bonusowe punkty (od 5 do 50 pkt)

Przelicznik: na chwilę obecną 0.12 euro za 1000 PKT

Minimum do wypłaty: 15 Euro

Wypłaty: PayPal, Alterpay, Moneybookers

Banner standardowych rozmiarów.

Opis rejestracji:
o Email: - e-mail
o Pseudo: - nazwa użytkownika
o Mot de passe: - hasło
o Retapez le mot de passe: - powtórz hasło
o Nom: - nazwisko
o Prénom: - imię
o Adresse: - ulica, nr domu i mieszkania
o Code Postal: - kod pocztowy
o Ville: - miasto
o Pays: - kraj (Pologne)
o Email Paypal: - adres Waszego konta Paypal
o Email Moneybookers: adres Waszego konta w Moneybookers
o Email Alertpay: adres Waszego konta w Alertpay
o Saisissez le code ci-apres: - przepisujecie kod po prawej, duże litery mają znaczenie
o Je reconnais avoir pris connaissance du re`glement - zaznaczcie (akceptacja regulaminu)
o Na końcu przyciskacie przycisk Valider.


RE: Ec-barre-kolejny francuski surfbar - papajaz69 - 09-04-2013 19:31

Czyżby zaczęli tolerować userów z Polski ?

Jakiś czas temu byliśmy w tym surfbarze na "czarnej liście".


RE: Ec-barre-kolejny francuski surfbar - sirsebek93 - 11-04-2013 08:59

Siedze w tym surfbarze ijuz od jakiegos czasu i nie ma zadnego problemu z obywatelstwem Cool goraco polecamSmile


RE: Ec-barre-kolejny francuski surfbar - Max998 - 11-04-2013 10:14

Ciekawe ile ten wytrzyma i kiedy okaże się SCAMem ale twardo będzie polecany jak 20$2surf.


RE: Ec-barre-kolejny francuski surfbar - sirsebek93 - 11-04-2013 14:12

Na chwile obecną nic na to nie zapowiada. Francuskie surfbary raczej sie trzymaja. To te amerykanskie tna w ch*** takie moje skromne zdanie. Na Twoim miejscu bym sie zastanawial kiedy 10$2surf upadnie Smile


RE: Ec-barre-kolejny francuski surfbar - Kamiesz - 28-04-2013 15:05

Daaawno temu dostałem od nich wypłate na 18 euro. Surfbar nie wymaga instalacji tylko odpalasz aplikację *.exe - zaleta. Ponadto codziennie można brać udział w toterii a za każde 1000 punktów wysurfowanych jest kolejna loteria w której można wygrać Euro Smile


RE: Ec-barre-kolejny francuski surfbar - kodoj - 31-05-2013 13:39

Testuje ten surfbar, mam aktualnie jakieś 1900 punktów, tylko no, na starcie taki duży minus, nawet jak wyczaisz że miga Ci jakiś bonus, na przykład 20 pkt, to dostaniesz z niego.. 2 pkt.. żeby dostać 20 trzeba zrobić coś, czego niestety nie jestem w stanie przetłumaczyć żadnym google translatorem ;p


RE: Ec-barre-kolejny francuski surfbar - shera - 02-07-2013 15:50

Witam.

Ec barre to nie jest żaden nowy surfbar... Pierwszy raz miałam z nim styczność dobre 6 lat temu i nie mam miłych wspomnień, gdyż zamówione 5 wypłat zostało anulowanych jak i tysiące innych, bo kolejka była juz na kilka tysięcy zaległych wypłat.

Teraz zrobili wypłaty tylko dla VIP4 i powyzej Smile. Poprawcie mnie jesli sie mylę, ale dość wyraźnie jest to napisane w dziale "paiement"

"Vous devez être minimum VIP 4 pour pouvoir demander un paiement."
Co dokładnie znaczy : Musisz mieć minimum VIP4, aby złozyc wniosek o wypłatę....

Poprawcie mnie, jeśli się mylę??


RE: Ec-barre-kolejny francuski surfbar - Kubiś1991 - 09-08-2013 06:35

Mam aktualnie 2400 punktów, strasnie wolno idzie?