Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
34899zł w 30 dni - Killer Style :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: 34899zł w 30 dni - Killer Style :) (/Temat-34899zl-w-30-dni-Killer-Style-67581)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: 34899zł w 30 dni - Killer Style :) - erykbyk - 27-04-2013 15:56

Killer,
A ja mam kilka pytań:
- ile godzin dziennie przez jaki długi okres czasu poświęciłeś żeby dojść do takich zarobków i ile teraz dziennie poświęcasz?
- jesteś informatykiem / webmasterem czy po prostu przypadkiem wpadłeś na coś i zarabiasz (chodzi mi czy jesteś z branży IT jednym słowem), ewentualnie czy Twoim hobby to www itp rzeczy
- Twój sposób to coś co jest w jakiś sposób znane czy unikalny pomysł który udało się rozwinąć?

Jest tu sporo ludzi którzy chcą dorobić. Myśle Twoje odpowiedzi na powyższe pytania pomogą zrozumieć ile realnie trzeba wysiłku włożyć i wiedzy w to, żeby mieć więcej niż te 500zł miesięcznie z zarobków z netu. Oraz o to, czy korzystając z tego samego co już robi 100000 ludzi na świecie można też sporo zarobić.

Z góry dzięki


RE: 34899zł w 30 dni - Killer Style :) - Killer - 27-04-2013 16:20

(27-04-2013 12:39)makingmoney napisał(a):  Killer jak wygląda Twoje środowisko pracy od strony zabezpieczeń? Bardzo mnie to ciekawi, jak osoba, która zarabia 50tys zł miesięcznie przez internet zabezpiecza się przez utratą kont itp. Pewnie masz nayebanych antywirusów a kompa zamykasz w sejfie jak wychodzisz Lol

Wiem do czego zdolne są osoby, które dowiedziały się, że ktoś ma głupie konto w grze warte 2,000zł a co dopiero dzieje się, gdy wszyscy znajomi w koło gadają "ten to zarabia 50k miesięcznie przez neta".
Pewnie nie jeden myślał jak by Cię tu wydoić Lol

Nie afiszuję się tym mocno i raczej takowych zabezpieczeń nie stosuję, o zarobkach wiedzą tylko bliscy, chociaż często "niepowołane osoby" dowiadują się o saldzie mojego konta przez przywileje jakie posiadam w bankach (platnowy rachunek w pko czy konto elite w deutsche banku), gdy nie muszę czekać w kolejce jak oni tylko jestem obsługiwany od razu. Niby przywilej, jednak często krew zalewa ludzi którzy to widzą.

(27-04-2013 15:56)erykbyk napisał(a):  Killer,
A ja mam kilka pytań:
- ile godzin dziennie przez jaki długi okres czasu poświęciłeś żeby dojść do takich zarobków i ile teraz dziennie poświęcasz?
- jesteś informatykiem / webmasterem czy po prostu przypadkiem wpadłeś na coś i zarabiasz (chodzi mi czy jesteś z branży IT jednym słowem), ewentualnie czy Twoim hobby to www itp rzeczy
- Twój sposób to coś co jest w jakiś sposób znane czy unikalny pomysł który udało się rozwinąć?

Jest tu sporo ludzi którzy chcą dorobić. Myśle Twoje odpowiedzi na powyższe pytania pomogą zrozumieć ile realnie trzeba wysiłku włożyć i wiedzy w to, żeby mieć więcej niż te 500zł miesięcznie z zarobków z netu. Oraz o to, czy korzystając z tego samego co już robi 100000 ludzi na świecie można też sporo zarobić.

Z góry dzięki
Raz godzinke raz 10 godzin, ile poświęcę tyle zarobię (tak sobie tłumaczę, chociaż czasem mija się to z prawdą).
Nie pracuję sam, dlatego mogę pozwolić sobie na elastyczne godziny, studiów informatycznych nie kończyłem, wiedzę informatyczną posiadam, jak większość z Nas tutaj. Oczywiście internet zawsze był moim hobby.
Na trzecie pytanie odpowiem: I tak i nie, pozostając tajemniczym Wink

Dużo ludzi JUŻ zarabia spore kwoty, każdy z czasem odnajdzie swój pomysł na siebie.


RE: 34899zł w 30 dni - Killer Style :) - makingmoney - 27-04-2013 16:32

...


RE: 34899zł w 30 dni - Killer Style :) - mireck - 29-04-2013 18:41

(27-04-2013 16:32)makingmoney napisał(a):  
(27-04-2013 15:56)erykbyk napisał(a):  ile realnie trzeba wysiłku włożyć i wiedzy w to, żeby mieć więcej niż te 500zł miesięcznie z zarobków z netu.

O maj gad, 500zł to ja zarabiam na głupim buxie przez 3 tygodnie z zerową wiedzą informatyczną (w życiu nie wiedziałbym jak stworzyć stronę www), poświęcając 2 godziny dziennie.
Na tym forum znajdziesz dziesiątki sposobów na te 500zł miesięcznie przez 2-4 pierwsze miesiące pracy.


Chociażby to Wink

Sposobów jest mnóstwo, czasem nie wiadomo za co się wziąć najpierw.
Dam Ci kilka:

PPA - poszukaj mentora, jest ich pełno na forum Wink

z nudów możesz klikać np na Sejfiku - zawsze te 100- 200 zł nawet do przodu.
Skorzystaj z poradnika Makingmoney Wink

Możesz popróbować sił na allegro, stworzyć dochodowego bloga - fanpage itd.

Przy nakładzie pracy jak na etacie, w necie spokojnie zarobisz 2x tyle jak na etacie Big Grin Chyba się opłaca co nie?? Sam Sobie odpowiedz, poprzeglądaj wypłaty niektórych użytkowników tego forum.

Z resztą możesz to połączyć ze zwykłą pracą Wink

Poza tym nie masz ograniczeń, chociażby patrząc po wynikach Killera Wink
Dalej szukaj sam Wink


Lol. a ja lece pisać praca na mturę ustną z Polskiego xD
A nie tu na forum siedze facepalm

Tak swoją drogą to matura to bzdura ale zdać trzeba niestety Tongue


RE: 34899zł w 30 dni - Killer Style :) - siwrus1231 - 03-05-2013 13:10

Nie wierze Big Grin Ładnie ziomek... Chciałbym chociaż namiastkę tego co Ty Big Grin Gratuluję, trzymaj tak dalej ;d


RE: 34899zł w 30 dni - Killer Style :) - PremAccHack - 07-06-2013 13:49

^^ To weź się za robotę....


Odp: 34899zł w 30 dni - Killer Style :) - damin14 - 13-06-2013 17:38

Zostań moim mentorem Tongue

Wysłane z mojego X8 za pomocą Tapatalk 2


RE: 34899zł w 30 dni - Killer Style :) - Szaman1644 - 13-06-2013 17:38

Ciekawe jaki masz samochód ? Smile


RE: 34899zł w 30 dni - Killer Style :) - KosikSquad - 13-06-2013 19:34

Chyba jaki samolot Jerk2


RE: 34899zł w 30 dni - Killer Style :) - Szaman1644 - 13-06-2013 19:40

Ja to bym się bał tyle zarabiać. Pewnie na dniach zapuka do ciebie Kaczyński lub Tusk i będą chcieli zwrotu 60%, bo to dobra narodowe i poproszą o podanie metody zarobku Smile