Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Globalpublicash.net (10$) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Globalpublicash.net (10$) (/Temat-Globalpublicash-net-10-67572)



Globalpublicash.net (10$) - Kamilk91 - 08-04-2013 20:32

Witajcie Big Grin

Przychodzę do Was z dobrą nowiną, czyli wspaniałym systemem darowizn globalpublicash.net Big Grin

Nie wiem czy ktoś z Was o tym słyszał, więc wyjaśnię o co chodzi.

Jest to rejestrowany i jawny system darowizn, w którym budujemy "drzewo" wiedząc komu co wpłacamy, wszystko odbywa się bezpiecznie za pomocą paypala, a każda wpłata musi być odnotowana na stronie. Serwis ma około tygodnia a już miliony użytkowników. Na razie stoi na Hiszpańskim serwerze, ale ma być przetłumaczone na angielski.

http://egofiles.com/iu6F9ZyRA84INTuW tutaj znajdziecie prezentacje dotyczącą programu.

na gg możecie spytać mnie o link polecający, ponieważ mam za mało postów by wrzucać "refy" Big Grin
Zjeżdżamy na sam dół i wposujemy swój email. Upewnijcie się że dodajecie za moim pośrednictwem. Naszymi "gałęziami" opiekuje się grupka osób z Częstochowy i służy pomocą.

Zapraszam do rejestracji Tongue Wstęp to tylko 10$ serwowane przez Paypal'a.

w razie pytań służę pomocą. GG:1372571


RE: Globalpublicash.net (10$) - sokisok - 08-04-2013 20:37

Nie masz wystarczającej liczby postów by dawać reflinka. Przeczytaj regulamin Wink


RE: Globalpublicash.net (10$) - Kamilk91 - 08-04-2013 20:42

kurcze faktycznie Sad Może zostanie przymknięte oko władzy ? Big Grin chciałem się z Wami podzielić system po prostu Tongue


RE: Globalpublicash.net (10$) - Damianusix - 08-04-2013 20:43

Rejestruje się tylko po to, aby zdobyć refy - nie ładnie!!
Pztm temat do kosza powinien lecieć już były tematy o tym!!


RE: Globalpublicash.net (10$) - Kamilk91 - 08-04-2013 20:48

ale musicie przyznać że strona wygląda obiecująco nie ?