Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik dot. zarabiania PPA + dobre nisze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik dot. zarabiania PPA + dobre nisze (/Temat-Poradnik-dot-zarabiania-PPA-dobre-nisze-67560)



Poradnik dot. zarabiania PPA + dobre nisze - Ben Klock - 08-04-2013 16:09

1.Nazwa przedmiotu : Poradnik dot. zarabiania PPA + dobre nisze
2.Opis przedmiotu : Chcesz zarobić na PPA? Nie wiesz do końca "z czym to się je"? Poszukujesz dobrych nisz? Jeżeli tak, to ten poradnik jest dla Ciebie.
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : PW
5.Cena : 15zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew bankowy lub Paypal


Poradnik wysłałem do Yazira, czekam na recenzję.

Pozdrawiam!


RE: Poradnik dot. zarabiania PPA + dobre nisze - rozekrr - 08-04-2013 16:17

Chętnie bym zobaczył Twoje dowody wypłat z tego poradnika Wink Skusisz się Big Grin?


RE: Poradnik dot. zarabiania PPA + dobre nisze - Ben Klock - 08-04-2013 16:25

Nie widzę sensu we chwaleniu się zarobkami - przecież każdy może je sobie sfabrykować Smile Poczekajmy na recenzję od Yazira.


RE: Poradnik dot. zarabiania PPA + dobre nisze - Mksuzi - 08-04-2013 16:28

Zarobki to najlepszy wyznacznik tego jakim kto jest kozakiem w PPA.

Fabrykację idzie rozpoznać na pierwszy rzut oka. A jeśli nie to wystarczy do władz serwisu w którym zarabiasz napisać i poprosić o potwierdzenie, albo sami potwierdzą tu na forum jeśli korzystasz z któregoś wymienionego typu AC lub FC.


RE: Poradnik dot. zarabiania PPA + dobre nisze - Ben Klock - 08-04-2013 16:34

Poradnik to tylko narzędzie. Do zarabiania z PPA potrzeba dużo czasu i dużo samozaparcia. Niestety, tego pierwszego mi brakuje, dlatego zająłem się napisaniem poradnika.


RE: Poradnik dot. zarabiania PPA + dobre nisze - rozekrr - 08-04-2013 16:38

Wstrzymam się z wyrażeniem kolejnego zdania do recenzji yazira, jednak już teraz wiem że to jakiś bubel Wink


RE: Poradnik dot. zarabiania PPA + dobre nisze - daniel42na - 08-04-2013 16:45

Cóż, gość ewidentnie wielkie g.. zarobił (albo i nic) i się do tego otwarcie przyznaje. Smile
Nie jest jednak problemem poczytać kilka tematów lub cudzych poradników i napisać własną interpretację tego wszystkiego co dostępne jest za free.
Jednak nadal są ludzie którzy myślą, że jak zapłacą to dostaną lepsze Wink Stąd takie i podobne tematy.


RE: Poradnik dot. zarabiania PPA + dobre nisze - Mksuzi - 08-04-2013 18:19

(08-04-2013 16:34)Ben Klock napisał(a):  Poradnik to tylko narzędzie. Do zarabiania z PPA potrzeba dużo czasu i dużo samozaparcia. Niestety, tego pierwszego mi brakuje, dlatego zająłem się napisaniem poradnika.

Aha czyli mam zrozumieć, że napisałeś poradnik o PPA, którego nie potwierdziłeś praktyką tylko własnymi przemyśleniami i wiedzą oraz widzimisiami?

Error! Erroor! Errooor! facepalm


RE: Poradnik dot. zarabiania PPA + dobre nisze - Nicktim - 08-04-2013 18:42

Sam już sobie wystawiłeś recenzję Big Grin

Ps. i nie jest ona pozytywna


Poradnik dot. zarabiania PPA + dobre nisze - Magnus - 08-04-2013 21:54

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.