Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Instalacja javy pod windows 7 86x - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Instalacja javy pod windows 7 86x (/Temat-Instalacja-javy-pod-windows-7-86x-67558)



Instalacja javy pod windows 7 86x - siwrus1231 - 08-04-2013 14:52

Siema, tak jak w tytule... Chce zainstalować jave i nie da się... Szukałem odpowiedzi w necie, usunąłem wszystko na kompie co związane z javą, plik Sun także, instaluje od nowa i pisze mi dokładnie tak jak tutaj :
[Obrazek: error-1305.png]
tyle, że ja instaluje jave. Spróbowałem zainstalować java offline i i tak dupa, pisze to samo. Pomóżcie bo chciałbym spróbować na voice lab a bez javy ni da rady ;/

Dodam, że gdy cały folder Sun to przy odpaleniu instalatora javy znowu się on tworzy... no i pisze tak jak pisze. Nie wiem jak to zrobić...


RE: Instalacja javy pod windows 7 86x - rozekrr - 08-04-2013 14:59

Ja widzę że chcesz zainstalować Adobe Reader a nie Javę, jeżeli chcesz javę wejdź na http://www.java.com i sobie zainstaluj Wink


RE: Instalacja javy pod windows 7 86x - siwrus1231 - 08-04-2013 15:01

Przecież napisałem, że inastluje jave, to tylko zdjęcie z neta na przykłądzie adobe reader. To samo pokazuje jak instaluje jave tylko inne lokalizacje... Localwiew/sun... nie wiem już dokładnie gdzie to jest.

Teraz wyszukałem wszystkie pliki o nazwie "java", wyszukało dużo folderów o nazwie javascript ale nie moge do nich wejść. Ani usunąć...


Instalacja javy pod windows 7 86x - Hybrid1990 - 08-08-2020 13:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.