Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program do wypłat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: Program do wypłat (/Temat-Program-do-wyplat-67553)



Program do wypłat - jwawrz - 08-04-2013 13:56

Witam ,

Posiadam program do wypłat z programu ProfitClicking bardzo skuteczny wypróbowałem go na sobie i znajomych. Program jest mojego autorstwa.
Średnio trafienie do wiaderka raz na 3-4 godziny.
Programu nie będę nikomu udostępniał , mogę natomiast pomóc w wypłatach dla zainteresowanych.
Szczegóły współpracy proszę pisać na priv.

Pozdrawiam


RE: Program do wypłat - duzypawel - 08-04-2013 14:03

to chyba Ty powinieneś podać szczegóły współpracy i to raczej nie na PW ale do wiadomości ogólnej na forum.

póki co wygląda to tak, że chciałbyś, żeby udostępnić Ci dane do swojego konta a Ty będziesz wypłacał środki... nie grzeszysz zbytnią aktywnością na forum i obym się mylił ale Twoja chęć niesienia pomocy wygląda podejrzanie.


RE: Program do wypłat - jwawrz - 08-04-2013 14:54

No to się grupo mylisz kolego , tak ja będę wypłacał środki to oczywiste ale jeżeli domagasz się szczegółów to nie ma problemu podaję :

- jedna wypłata nie większa niż 50$ raz na 24 godziny tylko na jeden wskazany procesor
- po udanej wypłacie dla mnie 10% i wtedy możliwa kolejna wypłata

Ot cała tajemnica współpracy , ale pewnie nie jednej będzie się doszukiwał kolejnego drugiego dna.

Zanim ktoś oskarży mnie o przekręt to niech najpierw się przekona a później pisze oszeczerstwa .

Wystarczająco długo się napracowałem żeby ten program miał taką skuteczność więc to chyba uczciwa oferta , że opłata jest dopiero po udanej wypłacie z wiaderka.
To tyle w tym temacie.


RE: Program do wypłat - duzypawel - 08-04-2013 15:36

(08-04-2013 14:54)jwawrz napisał(a):  No to się grupo mylisz kolego , tak ja będę wypłacał środki to oczywiste ale jeżeli domagasz się szczegółów to nie ma problemu podaję :

- jedna wypłata nie większa niż 50$ raz na 24 godziny tylko na jeden wskazany procesor
- po udanej wypłacie dla mnie 10% i wtedy możliwa kolejna wypłata

Ot cała tajemnica współpracy , ale pewnie nie jednej będzie się doszukiwał kolejnego drugiego dna.

Zanim ktoś oskarży mnie o przekręt to niech najpierw się przekona a później pisze oszeczerstwa .

Wystarczająco długo się napracowałem żeby ten program miał taką skuteczność więc to chyba uczciwa oferta , że opłata jest dopiero po udanej wypłacie z wiaderka.
To tyle w tym temacie.

no i nie mogłeś tak od razu? lepiej napisać sprzedam opla - kontakt pw a potem każdemu z osobna tłumaczyć?

na chwilę obecną są co najmniej 3 działające boty do wypłat z PC i wszystkie kosztują ok 20$. mnie nie namówiłeś, szczególnie tym, że chcesz mieć dostęp do czyjegoś konta ale może inni się skuszą.



PS: zabawna uwaga: 'Zanim ktoś oskarży mnie o przekręt to niech najpierw się przekona a później pisze oszeczerstwa .' Smile

wg mnie najlepiej jest po prostu nie dać się oszukać Wink no i tak na marginesie to żadnych oszczerstw pod Twoim kontem nie pisałem. Brak zaufania to nie to samo co oszczerstwo. To tak na marginesie.

pozdrawiam


RE: Program do wypłat - dondoonsie - 08-04-2013 17:42

Nie ma to jak darmowy bot z MWF
na dobrych ustawieniach niewykrywalny przez support PC


RE: Program do wypłat - petroskis89 - 04-11-2013 12:23

polecam MWF


RE: Program do wypłat - maciuus - 05-11-2013 18:23

Również polecam MWF Jerk