Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy powinienem zacząć TU? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Czy powinienem zacząć TU? (/Temat-Czy-powinienem-zaczac-TU-67538)



Czy powinienem zacząć TU? - makingmoney - 08-04-2013 00:42

...


RE: Czy powinienem zacząć TU? - Mksuzi - 08-04-2013 03:29

Pierwszym wyrazem Twojej głupoty będzie to, że na wszystkie zawarte tutaj pytania znajdziesz odpowiedzi w dziale odpowiednio do tego przeznaczonym.

Ja wiem, że nie chce ci się wertować masy stron, czytać tysięcy słów wyłapywać informacji, ale jeśli na początku nie wykonasz tej "pracy" to stracisz bardzo wiele.

Użytkownicy na tym forum opisują często swoje błędy, których nie podadzą ci w tym temacie, bo o nie jawnie nie zapytałeś. Czytając to co znajduje się w różnych tematach poświęconych PPA, doczytasz się wielu fascynujących i przydatnych ci informacji.

Wiem, że ja na tym forum to ten zły i "wszystkowiedzący", ale czasem warto mnie posłuchać.

Pozdrawiam


RE: Czy powinienem zacząć TU? - Nicktim - 08-04-2013 07:02

Może na początek zacznij od mentora. Możesz napisać tutaj lub od razu skorzystać z pomocy Diqtiona, bądź DjRam-a ewentualnie Siniaka. Proponowałbym, tak jak kolega wyżej radzi poczytać troszeczkę i zobaczyć z czym to się je Smile


RE: Czy powinienem zacząć TU? - makingmoney - 08-04-2013 07:28

...


RE: Czy powinienem zacząć TU? - TastemanPL - 08-04-2013 14:03

Polecam Diqtiona mi pomaga i świetnie mi idzie ;D


RE: Czy powinienem zacząć TU? - makingmoney - 08-04-2013 14:45

...