Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kopia danych z moodla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Kopia danych z moodla (/Temat-Kopia-danych-z-moodla-67532)



Kopia danych z moodla - szczygielek - 07-04-2013 20:26

Witam, mam moze z takiej innej beczki, nie wiem czy ktoś wogole słyszał o platformie moodle. Mam pytanie jeśli wiecie. Czy z poziomu konta nauczyciela który ma dostęp do wszystkich materiałów znajdujących sie na platformie moodle, moze zrobić kopie zapasową wszystkich tam znajdujących sie plików. Czyli czy może zgrać za jednym klikiem wszystkie materiały z kursu?

Pozdrawiam, i proszę o odpowiedź jeśli coś wicie na ten temat Smile


RE: Kopia danych z moodla - Admin - 07-04-2013 22:49

Moja uczelnia korzysta z tej platformy, osobiście wątpię by była taka możliwość, jednak jeśli mi się uda to zapytam bezpośrednio wykładowców i dam znać.


RE: Kopia danych z moodla - szczygielek - 07-04-2013 22:57

no my też korzystamy z tej platformy, i właśnie na koncie nauczyciela, na które przypadkowo poznalismy hasło, są także różnego typu modele odpowiedzi i testy, lecz mamy ograniczony dostęp do tego konta.