Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FunBarre. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FunBarre. (/Temat-FunBarre-67528)



FunBarre. - Scorpion3007 - 07-04-2013 17:53

Dopiero wystartował. Nowy SurfBanerr dopiero się go uczę i poznaje strona nie działa dobrze. Rolleyes Ale banerr nalicza punkty mamy 1 punkt na minute . A za 1000 punktów / 0,10 € narazie nie ma ograniczeń na banerze. Stronka widać że się rozwija i co jakiś czas jest dodawane coś nowego. Wyplata od 5 €. Jak ktoś chętny to zapraszam do rejestracji. Są kliki PTC można je klikać dotąd aż nie znikną ze stronki za to dostajemy ileś tam centów nie mogę się w tym połapać. Jest już Butik jak narazie słabo zaopatrzony nic ciekawego. Ale to dopiero początki zobaczy się co dalej będzie. Baner do pobrania po lewej stronie LA FUNBARRE ICI.

http://funbarre.com

Wiem ze nie mogę ale nie namawiam jak by ktos reflektował to mam taki sam nik jak tu Smile


RE: Czy ktoś zna. - miniek9090 - 07-04-2013 18:04

zmień nazwę tematu na nazwę surfbara i brak postów na reflink Jerk

@edit

teraz ok


RE: FunBarre. - makingmoney - 07-04-2013 21:38

Wyświetlać baner przez 1,000 minut, żeby móc zarobić 40 groszy.
Serio jest to warte Twojego czasu Wink

Tak wiem, to surfbar, nic nie robisz, on pracuje za Ciebie.
Jednak wiem, że w praktyce wygląda to trochę inaczej.


RE: FunBarre. - Devil877 - 07-04-2013 22:05

każdy zarabia jak mu wygodnie Wink choć tu długa droga chyba że będziesz miał xxx poleconych ale i z tym ciężko Wink ogólnie życzę powodzenia Smile


Odp: FunBarre. - miniek9090 - 07-04-2013 22:06

niektorzy maja na 20$(scamie) po tysiace aktywnych poleconych i zarabiaja kilka dolarow dziennie . zalezy czy ktos ma nerwy na zbieranie poleconych .


RE: FunBarre. - makingmoney - 08-04-2013 15:53

Co do 20$scamu to zbierałem poleconych przez miesiąc spamując całe youtube i dając komentarzom łapki w górę z 15 kont. Taka robota ryje beret.
Efekt - 216 poleconych, którzy zaprosili jeszcze AŻ 18 osób Smile liczba aktywnych po miesiącu - 6. Nigdy więcej.


RE: FunBarre. - Admin - 08-04-2013 15:56

było


FunBarre. - Admin - 08-04-2013 15:56

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.