Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Nielimitowane pobieranie z serwisów hostingowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [PORADNIK] Nielimitowane pobieranie z serwisów hostingowych (/Temat-PORADNIK-Nielimitowane-pobieranie-z-serwisow-hostingowych-67525)

Strony: 1 2 3 4


[PORADNIK] Nielimitowane pobieranie z serwisów hostingowych - dvt - 07-04-2013 17:13

1.Nazwa przedmiotu :
Poradnik pt "Nielimitowane pobieranie z serwisów hostingowych"
2.Opis przedmiotu :
Poradnik, w którym dokładnie opisuję swoją metodę, która pozwala na nielimitowane pobieranie z serwisów hostingowych plików z nielimitowaną prędkością.
Testowane na ponad 40 najpopularniejszych serwisach.
Sztuk 3/5
3.Zdjęcia :
Brak
4.Kontakt :
* PW
* GG - 45898646
5.Cena :
* 25zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot :
* Przelew bankowy
* Allegro(PayU)
* ew. PP

---
Osoby zainteresowane zakupem proszę o kontakt przez PW.
Osoby niezainteresowane zakupem proszę o nie wypowiadanie się w tym temacie.


RE: [PORADNIK] Nielimitowane pobieranie z serwisów hostingowych - surfer0700 - 07-04-2013 17:24

Jestem w trakcje testowania - tutaj będzie moja recenzja.

edit:


Dla tych którzy bawią się w te konta premium itd. sposób prawdopodobnie będzie znany, jednak dla reszty to prawdopodobnie czarna magia.
Sam słyszałem o tym pogłoski, ale nigdy nie testowałem. Teraz miałem okazję i szczerze przyznam, że bardzo fajna sprawa.
'Sposób' ten pozwala na pobieranie z pełną prędkością z serwisów takich jak egofiles, rapidgator i wiele, wiele, wiele innych. Nic nie musimy pobierać, wszystko odbywa się 'online'.
Jeżeli pobierasz bardzo dużo plików, to ta metoda na pewno Ci się przyda.
Wszystko opisane bardzo prostym językiem, każdy bez problemu powinien sobie z tym poradzić.

Reasumując:
Jeżeli pobierasz pliki z serwisów premium za freeko z dużą prędkością - nie kupuj.
Jeżeli pobierasz pliki z serwisów premium z ograniczeniami - kupuj.

Sposób nie jest jakiś super tajemniczy i extra innowacyjny, jakby lepiej poszukać to na pewno by coś na ten temat znalazł.

Pytania? Pytajcie śmiało Wink



RE: [PORADNIK] Nielimitowane pobieranie z serwisów hostingowych - szczygielek - 07-04-2013 19:32

ale to nawet z tych płatnych można pobierać? za free?


RE: [PORADNIK] Nielimitowane pobieranie z serwisów hostingowych - surfer0700 - 07-04-2013 19:52

Chodzi właśnie o to że z tych płatnych można pobierać za free Wink
Przed chwilą pobierałem z EgoFiles bez premium (tym sposobem) z pełną prędkością.
Teraz testuje inne serwisy, które są na liście.


RE: [PORADNIK] Nielimitowane pobieranie z serwisów hostingowych - Arkadiusz95 - 07-04-2013 20:01

Ja sie domyslam jaki sposob Big Grin Surfer jak cos pw to przestujesz co ?Big Grin Bo moze tez sprzedam wlasny


RE: [PORADNIK] Nielimitowane pobieranie z serwisów hostingowych - surfer0700 - 07-04-2013 20:05

Arkadiusz95 nie ma problemu, jednak proszę o wiadomości na PW.
Wystarczy niepotrzebnych wiadomości w tym temacie Wink
Recenzja jest już prawie że gotowa, czekam tylko na odpowiedź autora tematu.


RE: [PORADNIK] Nielimitowane pobieranie z serwisów hostingowych - faker - 08-04-2013 06:23

sposób jest wykrywalny?


RE: [PORADNIK] Nielimitowane pobieranie z serwisów hostingowych - surfer0700 - 08-04-2013 08:25

Z tego co mi wiadomo, to sposób przez 'wtajemniczonych' jest znany i świetnie śmiga od dłuższego czasu.


RE: [PORADNIK] Nielimitowane pobieranie z serwisów hostingowych - dvt - 08-04-2013 12:04

(08-04-2013 06:23)faker napisał(a):  sposób jest wykrywalny?

O co Ci konkretnie chodzi?


RE: [PORADNIK] Nielimitowane pobieranie z serwisów hostingowych - Dennisek78 - 08-04-2013 12:43

wykrywalny ? ale po co się masz tym martwić jak ciebie interesuje tylko że pobierzesz plik Tongue