Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsze kroki z Astro Cash $16.22. Małe problemy z promocją i niszami. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Pierwsze kroki z Astro Cash $16.22. Małe problemy z promocją i niszami. (/Temat-Pierwsze-kroki-z-Astro-Cash-16-22-Male-problemy-z-promocja-i-niszami-67522)

Strony: 1 2 3 4


RE: Pierwsze kroki z Astro Cash $16.22. Małe problemy z promocją i niszami. - HuskD - 22-06-2013 21:16

Wątpie czy jest sens, bo mam znikomy ruch :F


RE: Pierwsze kroki z Astro Cash $16.22. Małe problemy z promocją i niszami. - klavius - 01-07-2013 17:57

Nie czaje jak możecie polecać jakieś hostingi www... dla mnie to jakaś tragedia. Lepiej kupić głupiego VPSa, postawić Debiana+nginxa+dobra konfiguracja i głupi vps za 20zł trzyma 4 serwisy po 2-3k Unikalnych odwiedzin+ około 250-500(na całości-Tutaj też zależny od ramu na i procka im więcej tym więcej ludzi online może być). osób na stronie. Ja nie bawiłbym się w żadne hosty www... lepiej mieć kontrole nad wszystkim i instalować/blokować to co trzeba.


RE: Pierwsze kroki z Astro Cash $16.22. Małe problemy z promocją i niszami. - sqmany - 01-07-2013 22:33

@UP
Ale nie którzy takich rzeczy nie ogarniają lub po prostu nie chcę im się ogarniać to idą na łatwiznę Smile


Odp: Pierwsze kroki z Astro Cash $16.22. Małe problemy z promocją i niszami. - ciamciaj - 02-07-2013 08:21

Jak potrzebuje noża do kuchni to idę do sklepu,a przecież mógłbym nauczyć się kucia noży i mieć idealny dla swoich potrzebTongue

Chce serwer to go kupuje i mam wszystko szybko wraz z supportem. Nie muszę się nad niczym zastanawiać i tylko biorę się za zarabianie. Nie kupuje się traktora jak chce się skosic dzialeczke Rolleyes

Wysłane z Phone'a


RE: Pierwsze kroki z Astro Cash $16.22. Małe problemy z promocją i niszami. - gadula700 - 08-02-2014 13:25

jak narazie to przez 6 miesięcy zarobiłem 28$ na Astrocash (robiłem blogi filmy codziennie, programy były najlepsze)

najczęściej robie PayPal Hack, Metin Hack, LOL Hack, PaySafeCard Generator.

I zawsze na filmiku mam 1 do 10 wyświetleń, prosze o Pomoc! może jakiś youtube bot coś pomoże?
Dodaje tagi do Video ale nic się nie wyświtla jak wpisuje to co wpisałem w Tagach, nawet Extra Tagi daje.


RE: Pierwsze kroki z Astro Cash $16.22. Małe problemy z promocją i niszami. - gadula700 - 08-02-2014 15:12

jak coś zarobie to będzie impreza Big Grin


RE: Pierwsze kroki z Astro Cash $16.22. Małe problemy z promocją i niszami. - elo13 - 08-02-2014 15:29

(08-02-2014 13:25)gadula700 napisał(a):  jak narazie to przez 6 miesięcy zarobiłem 28$ na Astrocash (robiłem blogi filmy codziennie, programy były najlepsze)

najczęściej robie PayPal Hack, Metin Hack, LOL Hack, PaySafeCard Generator.

I zawsze na filmiku mam 1 do 10 wyświetleń, prosze o Pomoc! może jakiś youtube bot coś pomoże?
Dodaje tagi do Video ale nic się nie wyświtla jak wpisuje to co wpisałem w Tagach, nawet Extra Tagi daje.

w Twojej sytuacji zdecydowanie moge polecic Ci ulotki Lol


RE: Pierwsze kroki z Astro Cash $16.22. Małe problemy z promocją i niszami. - gadula700 - 08-02-2014 17:18

elo13 nie wkur**** mnie Jerk


RE: Pierwsze kroki z Astro Cash $16.22. Małe problemy z promocją i niszami. - Qwik - 08-02-2014 17:25

(01-07-2013 17:57)klavius napisał(a):  Nie czaje jak możecie polecać jakieś hostingi www... dla mnie to jakaś tragedia. Lepiej kupić głupiego VPSa, postawić Debiana+nginxa+dobra konfiguracja i głupi vps za 20zł trzyma 4 serwisy po 2-3k Unikalnych odwiedzin+ około 250-500(na całości-Tutaj też zależny od ramu na i procka im więcej tym więcej ludzi online może być). osób na stronie. Ja nie bawiłbym się w żadne hosty www... lepiej mieć kontrole nad wszystkim i instalować/blokować to co trzeba.

Za vps płacisz 20 zł na miesiąc a za hosting 20 zł na rok albo na 3 miesiące.

(08-02-2014 13:25)gadula700 napisał(a):  jak narazie to przez 6 miesięcy zarobiłem 28$ na Astrocash (robiłem blogi filmy codziennie, programy były najlepsze)

najczęściej robie PayPal Hack, Metin Hack, LOL Hack, PaySafeCard Generator.

I zawsze na filmiku mam 1 do 10 wyświetleń, prosze o Pomoc! może jakiś youtube bot coś pomoże?
Dodaje tagi do Video ale nic się nie wyświtla jak wpisuje to co wpisałem w Tagach, nawet Extra Tagi daje.

Te nisze to nie nisze.Nie wybijesz się na nich.


RE: Pierwsze kroki z Astro Cash $16.22. Małe problemy z promocją i niszami. - gadula700 - 08-02-2014 18:10

Qwik a co to znaczy nisze?Xpokerface