Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Funbarre.com Nowy surfbarre - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Funbarre.com Nowy surfbarre (/Temat-Funbarre-com-Nowy-surfbarre-67520)



Funbarre.com Nowy surfbarre - Zupagesto - 07-04-2013 14:40

Nowy surfbar Funbarre.com (gdy się rejestrowałem było poniżej 200 użytkowników). Punkty za bar 60/1h, 10eurocentów za 1000 punktów. Bar co jakiś czas wymaga wpisania kodu z obrazka w celu potwierdzenia obecności. Nie ma limitu punktów za bar. Jest sekcja płatnych klików (PTC) które można klikać aż znikną (póki co cały czas mam a wyklikałem już 0,30eurocentów). Wypłata od 5euro na paypal. W sekcji Page Jeux są gry w które możemy zagrać za punkty które otrzymaliśmy na starcie (100pkt).

Na początek interesują nas zakładki:

La Funbarre ICI po lewej stronie, tutaj pobieramy surfbar.

Membre- tutaj mamy informacje o naszym koncie (points - na początek 100pkt do wykorzystania w sekcji Page JEUX, Solde - tutaj są punkty z barre).

Membre->Parrainage tutaj znajdziemy narzędzia promocyjne takie jak m.in. nasz reflink.

Jest sekcja Boutique - póki co słabo zaopatrzony sklep, tam możemy zakupić FunPassy(za punkty,pieniądze z konta lub przelew paypal) do wykorzystania w sekcji SuperParrain.

Można wykupić 3 poziomy VIPa (odpowiednio 3,5 i 10euro za miesiąc vipa).
Jeśli chodzi o poleconych to admin napisał, że na wszystkich poziomach otrzymujemy 10% ich punktów. Będę aktualizował informacje o serwisie na bieżąco gdyż dopiero poznaję serwis. W razie trudności polecam korzystać z google chrome ze względu na automatyczne tłumaczenie strony.

Teraz jeśli chodzi o piramidę. Każda osoba otrzyma docelowo 3 poleconych. Wiadomo, wymagana jest aktywność (osoby nieaktywne przez dłuższy czas będą usuwane z piramidy). Im szybciej dołączysz do piramidy tym szybciej otrzymasz poleconych, których będę przydzielał równomiernie począwszy od tych którzy dołączyli jako pierwsi. Jak już wspomniałem na początku strona ma obecnie mniej niż 200 użytkowników dlatego warto zapisać się jak najszybciej. Jeśli chcesz dołączyć napisz "chcę dołączyć" a ja wyślę ci reflinka na pw. Następnie po rejestracji wyślij mi na pw swój login i reflinka (sekcja Membre-> Parrainage). Na bieżąco będę starał się aktualizować piramidę i dodawać informacje odnośnie serwisu.

Czysty link : http://funbarre.com/inscription.php?

Proszę kontaktować się na pw, będę podawał reflinki do zapisu


RE: Funbarre.com Nowy surfbarre - mysza5000 - 07-04-2013 14:41

zapisałam się z refa jako : mysza5000


RE: Funbarre.com Nowy surfbarre - Zupagesto - 07-04-2013 15:02

Dzięki, czekam na Twojego reflinka na pw.


RE: Funbarre.com Nowy surfbarre - gamehacker - 07-04-2013 15:11

ok, spróbuję - chcę dołączyć rejestruję sie z twojego linka, zaraz prześlę swój

edit : pasuje - nie dodawajcie mnie do piramidy


RE: Funbarre.com Nowy surfbarre - mysza5000 - 07-04-2013 15:16

wysłane Smile


RE: Funbarre.com Nowy surfbarre - sirsebek93 - 11-04-2013 09:17

chcę dołączyć


RE: Funbarre.com Nowy surfbarre - kl279 - 11-04-2013 14:36

zapisany z refa KL279. Link na PW.


RE: Funbarre.com Nowy surfbarre - MacieG - 11-04-2013 19:46

Prosze o refa na pw.


RE: Funbarre.com Nowy surfbarre - MacieG - 12-04-2013 13:34

Zapisany z refa. PW mój.


Funbarre.com Nowy surfbarre - Klin - 27-06-2015 19:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.