Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
badania-reklamy.com / 5 Euro za wypełnienie ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: badania-reklamy.com / 5 Euro za wypełnienie ankiety (/Temat-badania-reklamy-com-5-Euro-za-wypelnienie-ankiety-67502)

Strony: 1 2 3 4


RE: badania-reklamy.com / 5 Euro za wypełnienie ankiety - Max998 - 14-04-2013 14:55

Pamiętam było już kiedyś coś bardzo podobnego.
Chyba dawali $5 dolarów za właśnie ocenę czegoś w skali 1-5.
Cóż klikałem, klikałem uzbierało się wymagane do wypłaty $1500, zleciłem ją a na drugi dzień nie miałem konta, jak sprawdzałem serwisu już nie ma. Smile


RE: badania-reklamy.com / 5 Euro za wypełnienie ankiety - fakeplayer - 16-04-2013 22:29

paskudny scam zasmiecajacy wiele portali z ofertami...


RE: badania-reklamy.com / 5 Euro za wypełnienie ankiety - kasia89 - 26-04-2013 09:16

badania rekamy to scasm, czytałam na innych forach duzo na ten temat, i nikt nie ma potwierdzenia wypplaty chodz tak twierdza, same podrabiane


RE: badania-reklamy.com / 5 Euro za wypełnienie ankiety - villarose - 30-04-2013 14:01

witam wszystkich, jestem tu nowa kilka dni zaczelam wypelniac ankiedy wlasnie na stronie badania reklamy...
jestem przerazona waszymi opiniami, skoro podalam nr konta na paypal bo podalam wszytskie dane rowniez ba w/w str, moga mi w jakis sposob zabrac pieniadze? jestem w takich sprawach kompletnie zielona, niedawno zlikwidowano firme w ktorej pracowałam i szukalam jakiegos zajecia tymczasowego, ktorym mogla bym sie zajac dopoki nie znajde czegos pewnego, ciezko mi bylo uwiezyc ze to prawdziwy zarobek ale wydawalo mi sie ze nie mam nic do stracenia. Czy moga mi jakos zaszkodzic?
I w jaki sposob oni zarabiaja na nas??

Pozdrawiam


RE: badania-reklamy.com / 5 Euro za wypełnienie ankiety - miniek9090 - 30-04-2013 14:09

@up
Nic Ci nie zrobią Big Grin
Za te wypelnione ankiety dostają jakiś tam proft od reklamodawcy.


RE: badania-reklamy.com / 5 Euro za wypełnienie ankiety - paolo10 - 30-04-2013 20:06

(30-04-2013 14:01)villarose napisał(a):  witam wszystkich, jestem tu nowa kilka dni zaczelam wypelniac ankiedy wlasnie na stronie badania reklamy...
jestem przerazona waszymi opiniami, skoro podalam nr konta na paypal bo podalam wszytskie dane rowniez ba w/w str, moga mi w jakis sposob zabrac pieniadze? jestem w takich sprawach kompletnie zielona, niedawno zlikwidowano firme w ktorej pracowałam i szukalam jakiegos zajecia tymczasowego, ktorym mogla bym sie zajac dopoki nie znajde czegos pewnego, ciezko mi bylo uwiezyc ze to prawdziwy zarobek ale wydawalo mi sie ze nie mam nic do stracenia. Czy moga mi jakos zaszkodzic?
I w jaki sposob oni zarabiaja na nas??

Pozdrawiam

Jak nie znają hasła do paypal to nic nie mogą zrobić Smile


RE: badania-reklamy.com / 5 Euro za wypełnienie ankiety - bbr - 01-05-2013 03:12

mi sie wydaje ze oni zarabiaja na reklamach google adwords jak jest duzy ruch na portalu


RE: badania-reklamy.com / 5 Euro za wypełnienie ankiety - Kzn - 01-05-2013 07:49

Ludzie. Co ten temat robi jeszcze w tym dziale?
Już dawno powinien wylądować w koszu albo scamie.


badania-reklamy.com / 5 Euro za wypełnienie ankiety - Coristo - 01-05-2013 08:33

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.