Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
badania-reklamy.com / 5 Euro za wypełnienie ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: badania-reklamy.com / 5 Euro za wypełnienie ankiety (/Temat-badania-reklamy-com-5-Euro-za-wypelnienie-ankiety-67502)

Strony: 1 2 3 4


RE: badania-reklamy.com / 5 Euro za wypełnienie ankiety - kalutor - 11-04-2013 00:46

Zadałem parę pytań poprzez formularz kontaktowy; NIP, REGON, regulamin, adres... Niestety - bez odpowiedzi. Wszystko jasne...


RE: badania-reklamy.com / 5 Euro za wypełnienie ankiety - Max998 - 11-04-2013 18:23

Sam widok, że 5 euro za ankietę wygląda podejrzanie.. Jak można myśleć, że to prawda..


RE: badania-reklamy.com / 5 Euro za wypełnienie ankiety - Igorow - 12-04-2013 16:28

Scam jak nic Wink Popieram przedmówce Wink


RE: badania-reklamy.com / 5 Euro za wypełnienie ankiety - marcel_kk - 12-04-2013 16:38

Temat do zamknięcia, dopóki nie pojawi się dowód wypłaty
to nie ma co roztrząsać i spekulować.


RE: badania-reklamy.com / 5 Euro za wypełnienie ankiety - freecasch - 12-04-2013 16:40

Dokładnie!!! Pewnie Lipa Jakaś Dopiero Jak Skan Z Wypłaty Ktoś Wstawi To Uwieże


RE: badania-reklamy.com / 5 Euro za wypełnienie ankiety - bbr - 12-04-2013 18:36

sam jestem ciekaw, czy to działa, czy może scam. Teoretycznie w 20 dni będzie wiadomo : )D

Ja używam google chrome, bo na firefox nie chodze chodzić. Nie wiem, czemu ale policzyło mi tylko za 3 reklamy, a oceniłem 5. Napisałem do supportu.

Ile macie juz europointów? Ja 10% Smile Ciekawe, czy to jest warte zachodu. Za dużo coś dają, może być nierealne.


RE: badania-reklamy.com / 5 Euro za wypełnienie ankiety - Albin92 - 14-04-2013 10:11

do tego ten konkurs Big Grin
Cytat:Warunki przyjęcia udziału w losowaniu nagród:
1. Musisz napisać wiadomość o konkursie na swojej stronie na Facebook.
2. Być użytkownikiem naszego projektu.
3. Powinnieś wziąć udział co najmniej we 4 badaniach.
4. Zaprosić co najmniej 30 aktywnych użytkowników.
Nałapią ludzi i sie zwina.. a może nie? :>


RE: badania-reklamy.com / 5 Euro za wypełnienie ankiety - twardy - 14-04-2013 12:34

czemu to nie jest w scamie?


RE: badania-reklamy.com / 5 Euro za wypełnienie ankiety - Bino - 14-04-2013 12:56

Śmierdzi SCAMEM na kilometr. Zbyt wysokie stawki i trzeba nabijać aż 500 euro żeby można było wypłacić, już widzę że wypłacają 500 euro facepalm.


RE: badania-reklamy.com / 5 Euro za wypełnienie ankiety - gazeta - 14-04-2013 14:48

Dziś zamiast pierwszej reklamy wrzucili piosenkę, i to bez video Smile