Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pomoc dla nowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: pomoc dla nowego (/Temat-pomoc-dla-nowego-67488)



pomoc dla nowego - ingro85 - 06-04-2013 20:32

witam was niewiem czy w dobrym temacie piszę ale mam pytanie dowas dla osób czerpiących korzysci z netaSmile a więc przejde do setna sprawy poszukuje chetnych osób które od zera wprowadzą mnie w ten świat zarabiania nielicze kokosów jak co niektórzy chce się nauczyć tego i pomagać wam z refa np . prosze was o pomoc jako nowicjusz ,wy też kiedyś zaczynaliscie i ktoś wam pomagał Smile
ps. prosze zainteresowane osoby znające temat i chcące mnie nauczyć o kontakt na prv


RE: pomoc dla nowego - Devil877 - 06-04-2013 21:16

Witaj najważniejsze są chęci najlepszy człowiek Ci nie pomoże jeśli sam nie będziesz chciał lub zniechęcisz się w na początku / w połowie pracy , przejrzyj i poczytaj wszystkie działy dotyczące sposobów zarabiania jeśli Ci któryś przypadnie do gustu możesz się zacząć wdrażać Wink


RE: pomoc dla nowego - Rafiks1992 - 06-04-2013 22:12

Witam! Też zainteresowało mnie zarabianie w internecie. Podobnie jak kolega jestem zielony i chciałbym aby ktoś pomógł jakoś naprowadził jak to można sobie niby zarobić Smile aktualnie dziś zacząłem założyłem konto na paypalu i zarejestrowałem się na neobuxie kliknąłem 23 reklamy i jakieś dodatkowe były 65 jakoś ale nic stamtąd nie zyskałem. Rozumiem że zarabianie tutaj polega na tym aby zarejestrować się na 15 czy 20 takich serwisach klikać w reklamy i łącznie zarobi się tam z dolca na dzień Tongue? Nie wiem co myśleć o tym, podpowiedzcie coś Smile


RE: pomoc dla nowego - alizen - 06-04-2013 22:19

@up
w buxy bym się nie bawił bo większość to scamy. Polecam ci serwisy gdzie dostajesz kase za wykonanie akcji(rejestracja w konkursach,grach itp.) kubigo.pl mypay.pl cplead.pl


RE: pomoc dla nowego - Admin - 06-04-2013 22:30

nic tylko czytać... próbować... zarabiać...
kolejny dubel...


pomoc dla nowego - Admin - 06-04-2013 22:30

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.