Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Plemiona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+--- Wątek: Plemiona (/Temat-Plemiona-67464)

Strony: 1 2 3 4


RE: Plemiona - Mksuzi - 07-04-2013 22:02

Tak się składa, że w plemiona grałem przez ponad 3 lata. Zaczynałem na becie Smile

Jeśli potrzebujecie jakiś informacji o tej grze, sztuczek typu gra na tym samym koncie w kilka osób bez wylogowywania się (SID) to piszcie, postaram się wszystko wyjaśnić.

Obecne plemiona to już nie jest to co było kiedyś, no i poziom ostro w górę skoczył co takich jak mnie bardzo by cieszyło.

Fakt jest jeden, w tej grze albo potrzeba bardzo dużo czasu, albo dwóch osób na zmianę. Inaczej nie będzie się w TOP.


RE: Plemiona - poczmail - 09-04-2013 12:08

Heh, też grałem w to baaardzo długo. Kojarzycie może plemię CZTERDZIESTU i legenadrnego Nero lub mac'a? Wink
Swego czasu nieźle nołlajfowałem, żeby być w top, na jednym świecie mam jeszcze konto coś ponad 30 milionów. Tongue

No i pisze do Was redaktor Kuriera Plemion, archiwalnego już serwisu o Plemionach. Wink


RE: Plemiona - Mksuzi - 09-04-2013 13:45

W 40 to ja dłuuuugo siedziałem.

A z nero i innymi to dzień w dzień na team speaku gadaliśmy - niesamowity człowiek. Samolub i egoista, ale jak tekstem pocisnął to nie było osoby, która by śmiechem nie wybuchła.

No i odkryłem jego fenomen bycia ciągle top.

On nigdy grając w plemiona nie grał sam na swoim koncie. Zawsze był dwie, trzy osoby które z nim pykały na sidach. No ale, nikt spoza 40 o tym nie wiedział.


RE: Plemiona - poczmail - 09-04-2013 16:51

Też byłem w 40-stu. Wink
Mksuzi, na jakim to świecie grałeś? Czyżby 19-stka? Jak tak, to kojarzysz Shaqa z Najemników? Wink
Później grałem na innym świecie w BERETACH, ze słynnym Farmie Zwiadem - ten to dopiero noł lajf był...ale wódz i strateg przedni, że o samych mykach gry nie wspomnę Tongue


RE: Plemiona - Mksuzi - 09-04-2013 17:07

No to widzę, że ty o Farmie Zwiadem to kompletnie nic nie wiesz Idea


Ja z tą pomyłką genetyczną prowadziłem plemie Rapujące Pierogi na którymś tam świecie. Idiota uparł się na fuzję z plemieniem Buldogi, chociaż mówiłem mu ze oni chcą nas zniszczyć od środka, a ta fuzja to blef.

Zrobił swoje, po 3 dniach rozwiązali nam plemie i zrobili masowy atak na front, z którego wycofano cały def.
Od tamtej pory go nienawidzę bo i w grę i w to plemię włożyłem kupę czasu, a przez jego jedną chorą decyzję straciłem ten czas dosłownie w kilka dni.

Nołlajf? Hahaha Big Grin On na swoim koncie grał z takim jednym małym wypierdkiem, którego nicku już nie pamiętam. Co świat to innego jelenia znajdował, który zamiast śniadania rano przed szkołą zjeść to mu farmił.

Od taka wizja nołlajfienia.

Z shaqiem grałem w jednym plemieniu ale krótkooo. Nie poznałem go praktycznie wcale, bo jak ja zacząłem grać u najemników to on zrezygnował z gry bodajże. Mówiono o nim, że najlepszy wódz i w ogóle, ale ja tam nie wiem. Najemnicy mieli dobrą ekipę i chyba nadal mają, a wódz to był taki dodatek po którym rozpoznawano plemię.


_____________________________________________________
Z telefonu odpisywałem ci na e-mail, który mi przysłałeś. Rozpisałem się jak głupi. Całą historię nicki i światy ci powymieniałem, i wysłałem. Ale z tego co widzę to e-mail do ciebie nie dotarł, bo ja w wysłanych nawet tego nie mam. Angry


RE: Plemiona - poczmail - 09-04-2013 17:12

Sorry, ale o Farmie Zwiadem chyba Ty nic nie wiesz. Big Grin

Może to były początki, czy jakieś tam wstępne głupstwa, ale od czasu gdy prowadził SMYKI/BERETY (w tych drugich grałem na bodaj 55 świecie) stał się...rewelacyjnym wodzem. Naprawdę wiem co mówię, bo walczyliśmy na 3 fronty jako TOP 2 z trzema plemionami z czołówki i wszystkie z nich rozłożyliśmy na łopatki...a ekipa była kompletowana na szybko, poza mną, FZ, Sigiem i paroma innymi.

Shaq - trzeba by się przekonać...

P.S Kojarzysz Kurier Plemion?

Edit:

Nie ma właśnie nic. Smile


RE: Plemiona - Damkofr - 09-04-2013 18:31

Pamiętacie Nera ? CMSNero na 69 kończył grac w moim plemieniu Smile

Kliny, kontry, synchro ---> super gra ale w nocy wstawałem ataki wysyłac Tongue\

Raz całą noc siedziałem żeby kliny wbijac bo 4 gości atakowało moich 6 wiosek Smile


RE: Plemiona - milo - 09-04-2013 18:56

Ja mogę zacząć grać Smile. Grałem na 71 to mnie rozwalili i gram na arkadi. Ale mogę znów zacząć grę na 71 xD.


RE: Plemiona - Mksuzi - 09-04-2013 18:58

Wow 6 wiosek ci atakowali ???!! Jerk2

Polecam grę w plemiona w długim okresie czasowym minimum 2 lata na jednym świecie, wtedy dopiero poznasz co to znaczy wbijać kliny, manewrować defem, układać się, nienawidzić kretów, odnajdywać przyjaciół, cieszyć się z wygranych bitew, podczas gdy leci na ciebie 10-20 tysięcy ataków.

To jest wtedy gra.

Ale niestety, czasy gdy miało się 24h wolnych na dobę minęły już w plemiona grać się nie da...


RE: Plemiona - Damkofr - 09-04-2013 19:17

Mksuzi podaj nick pod którym byłeś najbardziej znany