Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Turniej Haxball - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Turniej Haxball (/Temat-Turniej-Haxball-67461)

Strony: 1 2 3 4


Turniej Haxball - separacja - 06-04-2013 11:50

Rozmawiałem z administracją forum i zorganizowanie takiego turnieju nie będzie problemem. Pytaniem jest tylko czy będzie odpowiednia ilość chętnych, by zorganizować takowy turniej?
Ankieta odpowie na to pytanie, zapraszam.


RE: Turniej Haxball - szczygielek - 06-04-2013 11:55

jakie wpisowe? i czy można robić prywatne serwery na haxballu? Tongue


RE: Turniej Haxball - makingmoney - 06-04-2013 13:28

...


RE: Turniej Haxball - yazir - 06-04-2013 13:30

(06-04-2013 13:28)makingmoney napisał(a):  A na czym polega ten cały haxball? Big Grin

http://www.haxball.com/

A na temat, był już jeden turniej Tongue To było trochę problemów organizacyjnych mimo nagród Tongue


RE: Turniej Haxball - HardCoreSex - 06-04-2013 15:21

Ja jestem chętny Big Grin, no właśnie, co do nagród to może jakoś razem się złożymy? Ja jestem gotów zainwestować i np. Drużyna wygrana wszystko bierze.


RE: Turniej Haxball - olaf1012 - 06-04-2013 18:01

Jestem chętny Smile


RE: Turniej Haxball - pikusix1 - 06-04-2013 18:04

Zdecydowanie na tak, ale... 1 vs 1. Nie chcemy raczej problemów z organizacją drużyn. Smile


RE: Turniej Haxball - szczygielek - 06-04-2013 18:23

tak własnie 1 na 1 najlepiej, później ta sława... ahh lepiej jak spada na jedną osobe Big Grin, a później podział nagród na drużynę to raczej nie było by dobrze Undecided


RE: Turniej Haxball - olaf1012 - 07-04-2013 16:34

I co z tym turniejem?


RE: Turniej Haxball - Mksuzi - 07-04-2013 22:19

1 vs 1 to według mnie będzie zbyt prosta gra.

Bo jeśli ktoś ma doświadczenie w tej grze spore to mniej doświadczoną osobę ogra w minutę gdy to on będzie zaczynał grę.

A jak są dwie osoby, no to gra już jest ciekawsza, bo przypadkowe piłki odbite o ścianki nie wpadną tak łatwo, gdy z tyłu będzie stał obrońca.

Proponowałbym grę 2 na 2.

Albo dobieramy się sami w pary, albo zgłaszają się ludzie, i robimy losowanie. Losowanie mogę ja zrobić, nagrywając wszystko na kamerę co by ściem nie było Big Grin

Z innej beczki, aby gra była równa, to sprawdzamy każdego jak gra. I wtedy porobi się pary typu dobry gracz i słaby gracz. Nie będzie wtedy płaczu i zgrzytów, że oni to lepsi byli i w ogóle nie dało się wygrać.

No ale zrobi się tak jak będzie chciała większość Smile