Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA MĘTORS - To jest nazwa tematu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: PPA MĘTORS - To jest nazwa tematu (/Temat-PPA-METORS-To-jest-nazwa-tematu-67437)

Strony: 1 2 3


RE: PPA MĘTORS - To jest nazwa tematu - Babcia_Irenka - 06-04-2013 15:29

Ja już się zgłosiłem i czekam na odpowiedź Big Grin


RE: PPA MĘTORS - To jest nazwa tematu - Roxi5017 - 07-04-2013 19:24

Zarób 150$ czuj się mentorę! Nowa definicja mentorstwa !

Za niedługo i tacy się znajdą Tongue
Wiem, wiem zarobiliście na głowę trochę więcej Wink


RE: PPA MĘTORS - To jest nazwa tematu - Klin - 07-04-2013 20:13

Za mało zarobiliście żeby zostać mentorami

Takie moje zdanie


RE: PPA MĘTORS - To jest nazwa tematu - Roxi5017 - 07-04-2013 20:51

Ale bez przesady, skoro "dużo wiedzą" to powinni to zamienić na $$$ Smile Tyle to mnóstwo osób zarabia Tongue


RE: PPA MĘTORS - To jest nazwa tematu - daniel42na - 07-04-2013 21:05

Dziwne wydaje się zachowanie niektórych osób jak tzw. pies ogrodnika.
Co Wam to przeszkadza, że chłopaki chcą pomagać komuś?
PPA to nie jest wielka mecyja i każdy homo sapiens sapiens przy odpowiednim samozaparciu jest w stanie się tego nauczyć.
Mentor (dla osób które go potrzebują) jest od wprowadzenia w podstawy i naprowadzenia na to co jest ok, a czego lepiej unikać.
Pozwólcie, że ich umiejętności zweryfikuje czas i rzeczywistość a nie Wy Wink

reput za klykDodgy


RE: PPA MĘTORS - To jest nazwa tematu - Babcia_Irenka - 07-04-2013 21:14

Już pracuje pod opieką biosa, i bardzo dobrze się pracuje. Wczoraj postawiłem bloga i domenę, ale serwer padł Tongue
Wszystko tłumaczy, nawet przez skype na rozmowie wideo Big Grin
Polecam Big Grin


RE: PPA MĘTORS - To jest nazwa tematu - matizoj32 - 09-04-2013 16:16

Witam , zostałem przypisany do użytkownika o nicku Fudal . Bardzo dobry kontakt z panem , który poświecił mi bardzo dużo swojego czasu , mogłem do niego napisać nawet byle błachostke to i tak dostałem odpowiedź . Posiada dużą wiedzę , objaśnia wszystko krok po kroku od postawienia własnej strony do zarabiania . Udostępnili mi także dostęp do poradników nagranych przez nich na youtube. Dzięki nim zacząłem zarabiać na PPA , może nie są to wielkie pieniądze ale są to moje początki . Polecam !


RE: PPA MĘTORS - To jest nazwa tematu - Wuczykij - 09-04-2013 20:48

Polecam , bardzo mily kontakt i to co najważniejsze bardzo dobre poradniki .


RE: PPA MĘTORS - To jest nazwa tematu - Kabajana - 09-04-2013 21:26

(07-04-2013 19:24)Roxi5017 napisał(a):  Zarób 150$ czuj się mentorę! Nowa definicja mentorstwa !

Za niedługo i tacy się znajdą Tongue
Wiem, wiem zarobiliście na głowę trochę więcej Wink


Hmm, Roxi powiem Ci, że umiejętności a zarobek to dwa różne pojęcia. Są osoby, które posiadają ogromną wiedzę, lecz nie potrafią jej przełożyć na zarobek z jednej prostej przyczyny, a mianowicie - brak szczęścia.

W PPA nie jesteś świeżakiem, więc powinnaś wiedzieć, że zarobek w tym fachu nie jest kwestią umiejętności. Jak powiem Ci, że zarabiam w PPA łącznie około 8 miesięcy, a zarobiłem łącznie może 1000$, to powiesz, że nie mam pojęcia o PPA? Jeśli tak to jesteś w błędzie. Wszystkie kwestie związane z PPA mam w jednym palcu, teraz również zrozumiałem kwestię SEO. Problemem jest jedno - brak dobrych nisz.

Nisze nie są w większości zasługą wiedzy, lecz naszego szczęścia, lub nieszczęścia. Ty trafiłaś na dobrą niszę i zarabiasz tam swoje 2000zł na miesiąc, Krissu po 2 miesiącach trafił na nisze i zarabia 400zł na dzień, ja zarabiam teraz 500zł na miesiąc , a siedzę w PPA 8 miesięcy. I co na to powiesz ? Doświadczenie mam największe, lecz brak nisz. WIęc nie widze powodu aby krytykować tą parę mentorów tylko ze względu na ich zarobek, bo to nie świadczy o umiejętnościach tak znacząco.

Nie powiem, że np. Krissu ma duże pojęcie o pozycjonowaniu, gdyż z tego co wiem, to tylko pinguje swoją stronę, a więc nie ma dużych umiejętności w PPA, lecz ma dobrą niszę. Pingowanie nie pozycjonuje strony, lecz tylko przyśpiesza jej indeksację w wyszukiwarkach, a sam Krissu opowiadał się, że codzienne pingowanie pozycjonuje nasza witrynę.(Nie chciałem ubliżać nikomu, lecz musiałem powołać się na konkretny przykład)

WIęc prosiłbym o to, aby w temacie tych dwóch panów nie robić większego zamieszania, gdyż to co piszecie nie ma najmniejszego sensu. Nie możecie osądzać ich umiejętności po zarobku, bo to tak jak określać mądrość po bogactwie. WIelu ludzi " z ulicy" jest teraz milionerami, a wielkiej wiedzy nie mają.

Dziękuję i pozdrawiam, Kabajana.


RE: PPA MĘTORS - To jest nazwa tematu - Roxi5017 - 09-04-2013 21:35

(09-04-2013 21:26)Kabajana napisał(a):  
(07-04-2013 19:24)Roxi5017 napisał(a):  Zarób 150$ czuj się mentorę! Nowa definicja mentorstwa !

Za niedługo i tacy się znajdą Tongue
Wiem, wiem zarobiliście na głowę trochę więcej Wink


Hmm, Roxi powiem Ci, że umiejętności a zarobek to dwa różne pojęcia. Są osoby, które posiadają ogromną wiedzę, lecz nie potrafią jej przełożyć na zarobek z jednej prostej przyczyny, a mianowicie - brak szczęścia.


W PPA nie jesteś świeżakiem, więc powinnaś wiedzieć, że zarobek w tym fachu nie jest kwestią umiejętności. Jak powiem Ci, że zarabiam w PPA łącznie około 8 miesięcy, a zarobiłem łącznie może 1000$, to powiesz, że nie mam pojęcia o PPA? Jeśli tak to jesteś w błędzie. Wszystkie kwestie związane z PPA mam w jednym palcu, teraz również zrozumiałem kwestię SEO. Problemem jest jedno - brak dobrych nisz.

Nisze nie są w większości zasługą wiedzy, lecz naszego szczęścia, lub nieszczęścia. Ty trafiłaś na dobrą niszę i zarabiasz tam swoje 2000zł na miesiąc, Krissu po 2 miesiącach trafił na nisze i zarabia 400zł na dzień, ja zarabiam teraz 500zł na miesiąc , a siedzę w PPA 8 miesięcy. I co na to powiesz ? Doświadczenie mam największe, lecz brak nisz. WIęc nie widze powodu aby krytykować tą parę mentorów tylko ze względu na ich zarobek, bo to nie świadczy o umiejętnościach tak znacząco.

Nie powiem, że np. Krissu ma duże pojęcie o pozycjonowaniu, gdyż z tego co wiem, to tylko pinguje swoją stronę, a więc nie ma dużych umiejętności w PPA, lecz ma dobrą niszę. Pingowanie nie pozycjonuje strony, lecz tylko przyśpiesza jej indeksację w wyszukiwarkach, a sam Krissu opowiadał się, że codzienne pingowanie pozycjonuje nasza witrynę.(Nie chciałem ubliżać nikomu, lecz musiałem powołać się na konkretny przykład)

WIęc prosiłbym o to, aby w temacie tych dwóch panów nie robić większego zamieszania, gdyż to co piszecie nie ma najmniejszego sensu. Nie możecie osądzać ich umiejętności po zarobku, bo to tak jak określać mądrość po bogactwie. WIelu ludzi " z ulicy" jest teraz milionerami, a wielkiej wiedzy nie mają.

Dziękuję i pozdrawiam, Kabajana.
A więc wypadałoby odnieść się do Twojej wypowiedzi, nigdzie nie napisałam, że nie masz pojęcia o PPA. Uważasz że zarabiam tylko na jednym pliku? Jesteś niedoinformowany. Owszem na Twojej niszy dużo wyciągnęłam, ale przez pozycjonowanie, swój blog też tylko pinguję, działam tak samo jak Krissu Wink Zajmuję się główniem pozycjonowaniem własnego bloga i tylko i wyłącznie dzięki wkładanej pracy tyle zarabiam Wink

[Obrazek: eaaxoum.png]

@edit przygode z PPA zaczelam od lutego mozna powiedziec, koniec styczenia byl taki zapoznawczy, wiedze posiadalam bardzo duza, potrzebowalam tylko przyslowiowego kopa Wink Mi tutaj nie rozchodzi się o posiadaną wiedzę, a czy ktoś potrafi ją przekazać odpowiednio dalej Wink