Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie Pobiera Plików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Nie Pobiera Plików (/Temat-Nie-Pobiera-Plikow-67397)



Nie Pobiera Plików - dawid1305 - 05-04-2013 10:43

Witam dzisiaj chciałem nagrać filmik instruktażowy "Jak Pobierać ze strony Sharecash.org" , lecz gry wypełniłem ankiete pobieranie nie odblokowało się czekałem 5minut i nic . Jest to moja nowa karta na której żadna ankieta nie była nigdy wypłeniania oraz posiada sporo środków na koncie. Wie ktoś może czemu tak się dzieje?


RE: Nie Pobiera Plików - Xers - 05-04-2013 21:39

spróbuj zmienić sieć Smile

plus/heyah?


RE: Nie Pobiera Plików - barto - 06-04-2013 12:17

wyczyść ciasteczka, zmień przeglądarkę, spróbuj wykonać inna ofertę lub tak jak pisał xers użyj innej karty.
Tyle przychodzi mi do głowy


RE: Nie Pobiera Plików - Magnus - 04-05-2013 13:51

Spróbuj jeszcze raz. Zmień ankietę lub zrób to co napisał @barto. Smile


RE: Nie Pobiera Plików - Trevor188 - 04-05-2013 23:18

Ja mam ten sam problem ,tylko że na AC i CF , wyczysciłem ciasteczka , patrzyłem na chromie i mozilli nie wchodzi, 5 ofert zrobiłem i nic, na startówkach z orange i heyah.
Kumpel chciał pobrać też nie mógł Sad nie wiem co się stało... jakiś miesiąc temu było okey.


RE: Nie Pobiera Plików - HOLANDIIA - 05-05-2013 00:50

@Up teraz się zabezpieczyli sieci afiliacyjne żeby pobrać plik trzeba mieć minimum 3 zł na karcie inaczej Ankieta nie będzie ukończona Może się trafi taka oferta że ci się uda pobrać bez środków
ale nie sądzę Smile Pozdrawiam


RE: Nie Pobiera Plików - dawid1305 - 15-05-2013 07:04

minimum 5zł trzeba mieć Smile starter z play ma 3zł na koncie a i tak nie pobrało


Nie Pobiera Plików - Magnus - 12-07-2013 17:48

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.