Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna możliwość zablokowania szkodnika.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Pełna możliwość zablokowania szkodnika.. (/Temat-Pelna-mozliwosc-zablokowania-szkodnika-67390)



Pełna możliwość zablokowania szkodnika.. - Mksuzi - 05-04-2013 01:26

Witam

Ostatnie wydarzenia sprawiły, że zauważyłem iż na forum brakuje czegoś bardzo istotnego.

Dodając do ignorowanych konkretnego szkodnika, on nadal widzisz nasze posty i może na nie odpowiadać.

Proponowałbym bym wprowadzenie opcji, która każdemu użytkownikowi pozwoliła by na pełnego osobistego bana dla danego użytkownika.

W taki sposób, aby nie miał on możliwości zobaczenia naszych postów. Byłyby one po prostu dla niego wiecznie zablokowane.

Na własnej skórze przekonałem się jak bardzo uciążliwi potrafią być niektórzy użytkownicy tego forum. Taki osobisty ban momentalnie zmniejszyłby ilość kłótni, bo kto mądrzejszy ten od razu poczęstował by ignoranta banem i po kłopocie.

Oczywiście, blokada nie mogłaby być nałożona na modów oraz adminów tego forum.

Proszę o potraktowanie tej sprawy jako priorytetowej.

Myślę, że nie tylko mnie, ale i innym użytkownikom tego forum, funkcja ta bardzo by ułatwiła spokojny, bezkonfliktowy byt.


RE: Pełna możliwość zablokowania szkodnika.. - daniel42na - 05-04-2013 01:31

Cytat:W taki sposób, aby nie miał on możliwości zobaczenia naszych postów. Byłyby one po prostu dla niego wiecznie zablokowane.
Kliknie magiczny przycisk [wyloguj] i zobaczy wszystko..Sad
Tak więc jak będzie chciał to i tak sobie odpowie.


RE: Pełna możliwość zablokowania szkodnika.. - Mksuzi - 05-04-2013 01:35

Hmm generalnie tak, ale czy chciałoby się komuś stosować takie praktyki co każdy post użytkownika, który go zbanował? Myślę, że nie dłużej niż kilka dni, potem by odpuścił.

Strasznie meczący są niektórzy ludzie i naprawdę osobiste bany przynosiły by nie lada satysfakcję,


RE: Pełna możliwość zablokowania szkodnika.. - yazir - 05-04-2013 01:37

No dobra, a więc załóżmy hipotetyczną sytuację:

Sytuacja A
Jest temat X o dyskusji na temat Y,
Dyskusja toczy się w najlepsze, Pan Z zadaje pytanie inni mu odpowiadają, ale wchodzi Pan I który nie widzi pytania Pana Z ponieważ ten zignorował go. Zaczyna podpytywać o to co dzieje się w temacie bo nic z niego nie rozumie. Wynikiem czego jest bezsensowny spam w temacie.

Sytuacja B
Innym przykładem mogły by być po prostu pytania, gdzie Pan Z i I zadali takie same pytanie w różnym odstępie czasu, ale Pan I został by niemal rozszarpany za to że nie chce mu się przejrzeć tematu i powtarza pytania... Pan I zaczyna się tłumaczyć, wynik jak wyżej bezsensowny spam w temacie.


Ale wbrew pozorom jest na to banalny sposób. Zignorować takiego osobnika i nie odpowiadać na jego zaczepki.
Proste i skuteczne. Cool

Problem rozwiązany Jerk2


RE: Pełna możliwość zablokowania szkodnika.. - Mksuzi - 05-04-2013 01:46

Hmm sytuacja czysto teoretyczne, ale faktycznie bardzo możliwa.

No cóż, czyli pomysł leci do kosza.

Ech...


Pełna możliwość zablokowania szkodnika.. - Admin - 05-04-2013 09:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.