Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Giełda internetowa" 74zł na koncie wymienie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: "Giełda internetowa" 74zł na koncie wymienie (/Temat-Gielda-internetowa-74zl-na-koncie-wymienie-67388)



"Giełda internetowa" 74zł na koncie wymienie - Staszewsky - 04-04-2013 23:31

Witam,
posiadam konto na plus500 (taka giełda internetowa) , obraca się kasą , kupuje taniej i czeka sie na wzrost by sprzedac drożej(ja się na tym nie znam Sad Smile
Posiadam tam 74 zł realnej kaski a wyplata od 162zł
Wymienie to konto(zweryfikowane jest moim zdjeciem dowodu osobistego ),
więc styknie tylko zmienić majla ,hasło i nr telefonu(jest to mozliwe)
Wymienie to za 10-15$ na skrilla(moneybookers) pozdrawiam ,
Opłaca się to osobą które znają sie troche na giełdzie.


RE: "Giełda internetowa" 74zł na koncie wymienie - Mksuzi - 04-04-2013 23:34

Moje pierwsze pytanie.

Skąd wziąłeś na tym koncie 74 zł ? Wpłaciłeś czy ugrałeś?


RE: "Giełda internetowa" 74zł na koncie wymienie - CMRR - 04-04-2013 23:46

O ile się nie mylę to 75pln dostaję się jak wpisze się kod który przychodzi na numer telefonu podany przy rejestracjiSmile Tylko nie wiem czy plu500 oferuje jeszcze ten bonus.


RE: "Giełda internetowa" 74zł na koncie wymienie - Staszewsky - 05-04-2013 09:19

Z tego co wiem , nie oferuje już dla graczy z Polski,Hiszpani , Portugali i Bułgarii.


RE: "Giełda internetowa" 74zł na koncie wymienie - Domel32 - 19-04-2013 17:45

Propozycje napisałem na PRV.


"Giełda internetowa" 74zł na koncie wymienie - surfer0700 - 26-06-2013 20:54

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.