Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana Ja PayPal , Bank , Ty Payza , Skrill , bank , PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana Ja PayPal , Bank , Ty Payza , Skrill , bank , PayPal (/Temat-Wymiana-Ja-PayPal-Bank-Ty-Payza-Skrill-bank-PayPal-67371)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Wymiana Ja PayPal , Bank , Ty Payza , Skrill , bank , PayPal - skuzz - 11-06-2013 17:25

Zarejestrowałem się tutaj niedawno i widzę że miałem szczęście i niewątpliwą przyjemność wymienić się z Matiw131 - muszę przyznać że chłop mia dużo cierpliwości do "świeżaka" i pomimo dobrej reputacji cierpliwie dał się "zweryfikować"! Polecam w 100% tego Pana!! Wink


RE: Wymiana Ja PayPal , Bank , Ty Payza , Skrill , bank , PayPal - skinn7 - 14-06-2013 15:56

wszystko ok polecam


RE: Wymiana Ja PayPal , Bank , Ty Payza , Skrill , bank , PayPal - Okazzi - 15-06-2013 20:33

Witam, mam pytanie. Czy byłaby możliwość, abym przelał Ci na konto bankowe pewną kwotę, a Ty następnie tą samą kwotę przelałbyś pewnej osobie na PP?

Proszę o odpowiedź Wink


RE: Wymiana Ja PayPal , Bank , Ty Payza , Skrill , bank , PayPal - Matiw131 - 16-06-2013 11:03

Tak jest taka możliwość Smile


RE: Wymiana Ja PayPal , Bank , Ty Payza , Skrill , bank , PayPal - Magoru - 16-06-2013 11:27

Dzięki!

Właśnie dokonałem wymiany z payza na PP, uczciwy użytkownik, a zobaczcie że mój staż i doświadczenie na forum jest niewielkie.

Polecam Wink


RE: Wymiana Ja PayPal , Bank , Ty Payza , Skrill , bank , PayPal - Matiw131 - 18-06-2013 11:52

Zapraszam do WYMIAN Smile !


Wyminie gotówkę z PayPal na Payza po kursie

Cytat:
Kwota 0$-5$ @@@ 2.30
Kwota 5$-9$ @@@ 2.50
Kwota 9$-15$ @@@ 2.60
Kwota 15$-25$ @@@ 2.70
Kwota 25$-35$ @@@ 2.80
Kwota 35$-50$ @@@ 2.90


LEPSZE KURSY BYWAJĄ TEŻ Smile



W większości wypadków TY PIERWSZY wysyłasz .
Możlwiość aukcji allegro albo innego portalu (w uzasadnionych wypadkach).

Obecnie na PP posiadam : 400+ PLN
Chętni tutaj albo PW .

@@@@@@@@@@
WSZYSTKIE FORMY WYMIANY (bank,skrill,paypal,payza)
@@@@@@@@


Szczególnie polecam z PayPal na Payza po dobrych kursach nowych ! Smile

Smile



RE: Wymiana Ja PayPal , Bank , Ty Payza , Skrill , bank , PayPal - maax6 - 18-06-2013 20:55

Potrzebuję PerfectMoney, wchodzi w grę z PayPal wymiana?


RE: Wymiana Ja PayPal , Bank , Ty Payza , Skrill , bank , PayPal - chiaanother - 19-06-2013 16:49

Polecam transakcje z tym użytkownikiem - 100% profesjonalizmu Smile

Wymieniłam z nim dziś pieniądze z PayPala na konto bankowe. Bałam się oczywiście jak cholera, bo pierwszy raz działałam w taki sposób i pieniądze wpłacałam z góry. Jak widać trafiłam na uczciwą osobęSmile Wszystko przebiegło super sprawnie, żadnych dramatów - krótko mówiąc dokładnie tak jak w równoległym świecie, gdzie oszustów nie ma, a ludzie mówią prawdę Big Grin


RE: Wymiana Ja PayPal , Bank , Ty Payza , Skrill , bank , PayPal - benbig2011 - 20-06-2013 09:05

Chcialbym wymienic 30usd z payzy na paypal
jak to wyglada technicznie i jaka oplata


RE: Wymiana Ja PayPal , Bank , Ty Payza , Skrill , bank , PayPal - eddd - 21-06-2013 15:46

Szybka i sprawna transakcja - polecam tego użytkownika! Smile