Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cos ale nie wiem co xD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Cos ale nie wiem co xD (/Temat-Cos-ale-nie-wiem-co-xD-6734)



Cos ale nie wiem co xD - rajmek126p - 07-05-2010 12:53

Cytat:Dear Lockerz Member:



Congratulations! Your PTZ Place order has been approved! You will receive a shipping confirmation once your prize leaves our warehouse.



If you live in the US, please allow one week for delivery. If you live outside the US, please allow 14 to 21 days for delivery. Please note: members are responsible for all applicable taxes and duties (including, but not limited to, country-specific import duties and taxes). If you refuse the prize for any reason, penalties will apply.



If you ordered a Desktop, an electronic gift card or PayPal deposit, you should receive your code in 5-7 days.



If you ordered a Cool Gift, Guarantee Your Prize or Write a Daily Question, you'll receive a email from a Lockerz staff member providing further information in 5-7 days.



Thanks for being an early member of Lockerz. It's members like you who are helping us build the best site around. We look forward to offering you more amazing prizes, new features and even more ways to earn PTZ!



All our best,



The Lockerz Crew



RE: Cos ale nie wiem co xD - cpr - 07-05-2010 12:58

To jest potwierdzenie zamówienia z restockuSmile


RE: Cos ale nie wiem co xD - Paviano - 07-05-2010 13:02

Potwierdzenie zamówienia z restocku.


RE: Cos ale nie wiem co xD - rajmek126p - 07-05-2010 13:12

a mogłby ktos całość przetłumczyc?


RE: Cos ale nie wiem co xD - Szymik - 07-05-2010 13:22

Cytat:Gratulacje! Twoje PTZ aby zostały zatwierdzone! Otrzymasz potwierdzenie wysyłki od razu po nagrodzie w liście magazynu.



Jeśli mieszkasz w USA, proszę pozwolić tydzień na dostawy. Jeśli mieszkasz poza USA, należy poczekać 14 do 21 dni na dostawę. Uwaga: członkowie są odpowiedzialni za wszystkie należne podatki i opłaty (w tym, ale nie ograniczają się do określonego kraju cła przywozowego i podatków). Jeśli odmówisz nagrody z jakiejkolwiek przyczyny, stosuje się kary.



Jeżeli zamówiłeś Desktop, elektronicznej karty prezent lub PayPal wpłaty, otrzymasz kod w 5-7 dni.



Jeżeli zamówiłeś super prezent, nagrode lub gwarancję na codzienne pytanie, otrzymasz e-mail od członka personelu Lockerz przedstawiając dalsze informacje w ciągu 5-7 dni.



Dzięki za to, że z pierwszych członków Lockerz. To użytkowników jak ty, którzy pomagają nam zbudować najlepsza lokalizację w pobliżu. Czekamy na oferując bardziej niesamowite nagrody, nowe funkcje, a nawet więcej sposobów na zarabianie PTZ!



RE: Cos ale nie wiem co xD - rajmek126p - 07-05-2010 13:43

Dzieki +