Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka płatność sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jaka płatność sms (/Temat-Jaka-platnosc-sms-67339)



Jaka płatność sms - Duo94 - 03-04-2013 18:34

Witajcie,
Mam do was pytanie jaką stronę z usługami płatności sms polecacie. Obecnie posiadam profitsms, ale z smsów dostaję tylko 30 %, a w dodatku odliczenie podatku to już w ogóle masakra. Zależy mi na wyższej stawce Big Grin

Obecnie myślę nad:
CashBill (Trochę się naczytałem i dużo osób poleca. Założyłem konto patrzę w stawkach 41% tak więc raczej nie oni...)
HomePay (kolega ma i nie narzeka)


RE: Jaka płatność sms - Admin - 03-04-2013 22:14

profitsms z tego co mi wiadomo odprowadza podatek za Ciebie więc nie rozumiem...


RE: Jaka płatność sms - Gittech - 03-04-2013 22:32

Z tego co wiem dotpay daje 50%...


RE: Jaka płatność sms - Kremek - 25-12-2013 16:24

Większość serwisów używa właśnie dotpay.


RE: Jaka płatność sms - Takaon - 25-12-2013 20:46

Zgadzam się z @Up bardzo dużo serwisów które znam to dotpay więc Se sprawdz.


RE: Jaka płatność sms - domin_dz - 25-12-2013 22:27

(03-04-2013 22:14)Admin napisał(a):  profitsms z tego co mi wiadomo odprowadza podatek za Ciebie więc nie rozumiem...

Samemu trzeba się u nich rozliczać. Odradzam korzystania z ich usług - 3500zł mi zamrozili, nie umiejąc przedstawić punktu regulaminu, który złamałem.