Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie włącza sie strona na nowym hostingu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Nie włącza sie strona na nowym hostingu (/Temat-Nie-wlacza-sie-strona-na-nowym-hostingu-67334)



Nie włącza sie strona na nowym hostingu - Fudal94 - 03-04-2013 16:32

Witam wczoraj zakupiłem hostin w http://mintshost.pl/
wcześniej byłem na darmowym hostingerze ale padał przy 200 wejściach dziennie wiec postanowilem coś sam kupić doradziliście na forum abym kupil właśnie od nich ze tanioszka itp.
wiec zaczolem od kopi danych - ftp + baza danych.
Nastepnie wrzuciłem wszystko na nowy hosting podpiołem domene zmieniłem dnsy i dane w wp-config.
wszystko pieknie było i tu sie zaczoł problem strone odpala sie jakies 30 sekund + zdjęcia w ogole nie są wyświetlanie jeśli chodzi o miniaturki przy postach,ogolnie laguje strasznie nie wiem co robić fajnie jakby ktoś mogł napisać co mam zrobić Smile podaje swoje gg moze ktos sie odezwie 10948346


RE: Nie włącza sie strona na nowym hostingu - Driver494 - 03-04-2013 16:50

To chyba pasowało by do ich supportu napisać.


RE: Nie włącza sie strona na nowym hostingu - Fudal94 - 03-04-2013 16:52

mam taki zamiar ale stronka blog ppa wiec hmm Wink najpierw tu chce uzyskać jakąś konkretna odpowiedz


RE: Nie włącza sie strona na nowym hostingu - Driver494 - 03-04-2013 17:19

Zawartość strony chyba nie ma tu większego znaczenia. Strona ma działać Big Grin

Choć z drugiej strony nie wykluczam błędu związanego z przenoszeniem danych. Czy obrazki z nowego serwera są podpięte pod nowy serwer czy stary? Spróbuj podmienić kilka obrazków z jakimś hostingiem zdjęć. (np. imageshack.us)