Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie można zareklamować swoje transmisje sprtowe live (stream) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Gdzie można zareklamować swoje transmisje sprtowe live (stream) (/Temat-Gdzie-mozna-zareklamowac-swoje-transmisje-sprtowe-live-stream-67302)

Strony: 1 2


Gdzie można zareklamować swoje transmisje sprtowe live (stream) - MAN UTD - 02-04-2013 17:39

Mam do was pytanko.Posiada ktoś może wiedzę na temat gdzie mógłbym zareklamować w sieci swoje transmisje (STREAM)? Chodzi mi min o strony typu meczyki.pl gdzie mógłbym dorzucić tam plan swoich transmisji. Z góry dziękuję za pomoc!


RE: Gdzie można zareklamować swoje transmisje sprtowe live (stream) - lolo12 - 02-04-2013 17:45

Zawsze możesz reklamować na stronach typu onet czy wp. Na faceebooku też mozesz. Na forach sportowych, bukmacherskich


RE: Gdzie można zareklamować swoje transmisje sprtowe live (stream) - WazzaP - 02-04-2013 17:48

(02-04-2013 17:39)MAN UTD napisał(a):  Mam do was pytanko.Posiada ktoś może wiedzę na temat gdzie mógłbym zareklamować w sieci swoje transmisje (STREAM)? Chodzi mi min o strony typu meczyki.pl gdzie mógłbym dorzucić tam plan swoich transmisji. Z góry dziękuję za pomoc!

Exclamation - Masz dzisiaj meczyk Barcy? Jeżeli tak, to załatwię Ci parę osób Jerk2


RE: Gdzie można zareklamować swoje transmisje sprtowe live (stream) - MAN UTD - 02-04-2013 17:49

Jak można zareklamować na onecie czy wp?Taki linki u nich nie przechodza....


RE: Gdzie można zareklamować swoje transmisje sprtowe live (stream) - MAN UTD - 02-04-2013 17:51

(02-04-2013 17:48)WazzaP napisał(a):  
(02-04-2013 17:39)MAN UTD napisał(a):  Mam do was pytanko.Posiada ktoś może wiedzę na temat gdzie mógłbym zareklamować w sieci swoje transmisje (STREAM)? Chodzi mi min o strony typu meczyki.pl gdzie mógłbym dorzucić tam plan swoich transmisji. Z góry dziękuję za pomoc!

Exclamation - Masz dzisiaj meczyk Barcy? Jeżeli tak, to załatwię Ci parę osób Jerk2

oczywiscie,ze dzisiaj meczyk Barcy bedzie Smile!


RE: Gdzie można zareklamować swoje transmisje sprtowe live (stream) - szczygielek - 02-04-2013 17:55

wiec tak ze względu na moją długą współprace z GoldTv mam troche wiedzy na ten temat Big Grin

takie stronki bardziej znane w tej tematyce to:
soccer-live.pl
meczenazywo.pl
live-sport-tv.com

wbijaj też na meila do zagranicznych stron tego typu wpisz w google p2p sport i poszukaj Wink

Pozdrawiam Smile


RE: Gdzie można zareklamować swoje transmisje sprtowe live (stream) - lolo12 - 02-04-2013 17:56

(02-04-2013 17:49)MAN UTD napisał(a):  Jak można zareklamować na onecie czy wp?Taki linki u nich nie przechodza....

Piszesz ze masz mecz xxx vs xxx i że jakby ktoś chciał to niech pisze na nr.gg czy email. Może ktoś napisze

edit//
Możesz też założyć konto na http://www.livesports.pl/ i spamować na chacie Jerk


RE: Gdzie można zareklamować swoje transmisje sprtowe live (stream) - MAN UTD - 02-04-2013 17:59

(02-04-2013 17:56)lolo12 napisał(a):  
(02-04-2013 17:49)MAN UTD napisał(a):  Jak można zareklamować na onecie czy wp?Taki linki u nich nie przechodza....

Piszesz ze masz mecz xxx vs xxx i że jakby ktoś chciał to niech pisze na nr.gg czy email. Może ktoś napisze

edit//
Możesz też założyć konto na http://www.livesports.pl/ i spamować na chacie Jerk

Zlikwidowali tam juz ten czat


RE: Gdzie można zareklamować swoje transmisje sprtowe live (stream) - szczygielek - 02-04-2013 18:04

tylko wiesz, takie transmisje są troszke nielegalne wiec nie porywałbym się na reklamę na większych portalach typu onet czy wp. a masz tylko swój stream? czy posiadasz takze stronke>?


RE: Gdzie można zareklamować swoje transmisje sprtowe live (stream) - MAN UTD - 02-04-2013 18:14

(02-04-2013 18:04)szczygielek napisał(a):  tylko wiesz, takie transmisje są troszke nielegalne wiec nie porywałbym się na reklamę na większych portalach typu onet czy wp. a masz tylko swój stream? czy posiadasz takze stronke>?

Mam tylko swojego bloga na ,ktory wkleiłem kod html ze streamem