Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie poprzez gre - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Zarabianie poprzez gre (/Temat-Zarabianie-poprzez-gre-67295)



Zarabianie poprzez gre - Gigas - 02-04-2013 15:59

Witam. Mam pewien problem.

Współprowadzę serwer w pewnej grze. Chcemy sprzedawać rangi/rzeczy w niej i przez to zarabiać. Pytanie brzmi czy jest to dozwolone? Jeśli tak, to co muszę zrobić aby było to zgodne z prawem. Wszystko będzie opłacane poprzez sms i myślę nad założeniem konta na DotPay'u. Nie wiem jednak czy będę mógł wypłacać sobie pieniądze na własne konto bankowe.

Nie jestem pewien czy jest to ważne. Jestem pełnoletni.

Prawda jest taka, że jestem w tym zielony. Nie mam pojęcia od czego zacząć. Więc poszukuje porady.


RE: Zarabianie poprzez gre - jimback - 02-04-2013 16:08

Sprzedawanie rang, slotów rezerwowych jest legalne, polecam Cashbill zamiast DotPaya. Z CashBilla możesz spokojnie przelewać na swoje konto bankowe, na kokosy nie licz, bo prowizje nie są małe.


RE: Zarabianie poprzez gre - Admin - 02-04-2013 16:18

Jeśli usługa będzie zgodna z polskim prawem i będziesz płacić podatki w urzędzie skarbowym to nie widzę przeciwwskazań.