Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
oszust allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: oszust allegro (/Temat-oszust-allegro-67283)



oszust allegro - luki1617 - 02-04-2013 11:12

Witam kupujący zakupił na mojej aukcji usługę ale nie wpłacił pieniędzy po wykonaniu usługi napisał ze się rozmyślił i nie zapłaci twierdząc ze to moja wina ponieważ wykonałem usługę przed wpłatą i wystawił negatyw co powinienem w tej sytuacji zrobić


Odp: oszust allegro - miniek9090 - 02-04-2013 11:17

zglosic sprawe do supportu allegro razem z dowodami .

wysłano dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej.


RE: oszust allegro - sylwu - 02-04-2013 13:13

po co wykonywałeś usługę skoro za nią nie zapłacił?? sam jesteś trochę sobie winny.
kasy raczej nie dostaniesz, więc może dogadaj się z nim żeby przynajmniej tego negatywa nie bylo.


RE: oszust allegro - Mksuzi - 02-04-2013 13:39

Zgłoś do allegro prośbę o zlikwidowanie niesłusznego negatywa wraz z dowodami.

Jeśli sami nie usuną, to za porozumieniem stron na pewno się nie da bo koleś może nie wyrazić zgody na usunięcie tego komentarza, nawet jeśli i ty mu wystawiłeś negatyw.

Pieniędzy na pewno nie dostaniesz, jedynie zwrot prowizji.


RE: oszust allegro - luki1617 - 02-04-2013 21:27

a gdzie to można zgłosić bezpośrednio do allegro bo znalazłem tylko unieważnienie komentarza ale pewnie gość się nie zgodzi


RE: oszust allegro - VIP - 02-04-2013 22:19

Jeśli kwota to bagatela, daruj sobie zachodu, ścigania go, zgłaszania czy coś w tym stylu, bo szkoda nerwów według mnie, a zaistniały incydent potraktuj jako lekcję, która Cię nauczyła żeby nigdy nie serwować na tacy komuś czegoś, za co nie otrzymałeś zapłaty.
Nie bronię złodzieja, lecz wiem że i tak nic nie wskórasz ... no chyba że Cię oszukał na ponad 1000 zł, wtedy warto poświęcić czasu Smile


RE: oszust allegro - Jayetsu - 03-04-2013 14:35

Należy zgłosić spór allegro. Myślę że rozstrzygną spór na twoją korzyść.